przedświąteczne pozdrowienia...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

przedświąteczne pozdrowienia...

Postprzez aga Z Wt, 03.04.2007 20:55

Dobry wieczór Pani Krystyno...
To i ja dzisiaj tez coś "na usmiech", jeden również teatralny, a drugi niestety troche gorzki, szczególnie w naszej rzeczywistosci
Podrawiam, miłych przygotowan do swiąt, mimo nawału pracy... (pasztet pewnie obowiazkowo bedzie? :D )
Dobrej nocy, i udanych zdjęć ogrodowych...
Agnieszka

W teatrze leży sobie facet i zajmuje wygodnie trzy kolejne miejsca w rzędzie. Z ręką luzacko ułożoną na oparciu fotela, tępym wzrokiem gapi się na scenę. Podchodzi woźny i szeptem zwraca facetowi uwagę:
- Przepraszam, ale wolno panu zająć tylko jedno miejsce...
Facet stęknął, beknął, ale nie ruszył się z miejsca. Cieciu lekko wkurzony, zwraca mu uwagę już nieco ostrzej:
- Panie, jeśli nie zwolnisz pan tych miejsc, to idę po szefa!
Facet coś zamruczał, ale dalej leży. Cieć poleciał po dyrektora. Obaj stanęli nad gościem i bezskutecznie próbują go namówić, żeby usiadł na swoim miejscu. Widz totalnie ich olał, więc doprowadzeni do szału wezwali policję. Gliniarz z patrolu ocenił sytuację i ostro zabiera się za faceta:
- No dobra cwaniaczku, jak się nazywasz?
- ee... Tadek... - wyjęczał facet
- Tadek?! Co za Tadek? Skąd jesteś?!
- yyy... z balkonu...


Trójka dzieci z I klasy stoi przed ostatnią szansą, aby otrzymać promocję do drugiej klasy. Przepytuje je dyrektor:
- Jasiu, przeliteruj słowo TATA.
- T-A-T-A.
- ¦wietnie! Zdałeś! A teraz Monika, przeliteruj słowo MAMA.
- M-A-M-A.
- Doskonale! Przechodzisz do drugiej klasy. A teraz ty Ahmed, przeliteruj proszę: DYSKRYMINACJA OBCOKRAJOWCÓW W ¦WIETLE POLSKICH PRAW KONSTYTUCYJNYCH.
Co by się nie działo teatr musi trwać
teatr musi grać
teatr musi trwać
Co by się nie działo teatr musi być
teatr musi żyć
trafiać w czysty ton
Musi iść na całość i odwagę mieć
zakląć i uczynić skłon!!!!!
Avatar użytkownika
aga Z
 
Posty: 334
Dołączył(a): Pn, 19.02.2007 21:50
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Krystyna Janda Śr, 04.04.2007 05:24

Och uwielbiam dowcipy! Dziękuję. A propos dyskryminacji i wszelkich rasizmów :
Do Nieba trafia dwoje dzieci , białe i czarne. ¦więty Piotr głaszcze białe dziecko po głowie i mówi - dostaneisz białe buciki, białe rajstopki, białą sukieneczkę , białe skrzydełka , posypiemy cię białym proszkiem i będziesz ANIOŁKIEM, a murzynek na to - a ja? a ja? - ¦więty Piotr głaszcze jego z kolei po główce i mówi: a ty synku dostaniesz czarne buciki, czarne rajstopki, czarną sukieneczkę, czarne skrzydełka, posypiemy cię czarnym proszkiem i będziesz MUCHĄ.
Straszne.
Ostatnio dużo dowcipów politycznych. Naród ożywił się wyraźnie.
Dobrych ¦wiąt.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja