uśmiechy

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

uśmiechy

Postprzez MartaAnna Wt, 17.04.2007 01:01

Droga Pani Krystyno!

Jakie to dzisiejsze karaoke było wspaniałe :) Pani Magda i Pan Andrzej jak zwykle przecudownie zabawni. No i zachwyciła mnie Pani Stefania Grodzieńska.
Zabrałam ze sobą mamę i przyjaciółkę, szły trochę sceptyczne i chyba przerażone nazwą „karaoke”( chociaż próbowałam im przybliżyć na czym to polega), wyszły zachwycone i już ustaliły kogo zabiorą na następne :) Mama śmiała się do łez ;)
Taka atmosfera jak dzisiaj – tylko u Pani w Domu, nigdzie indziej – gratuluję!

Pozdrawiam gorąco w bardzo dobrym nastroju ( wraz z mamą i Kasią-przyjaciółką)
Życzę wielu powodów do uśmiechu na co dzień (choćby takich jak dzisiaj)
Marta Więcławska

PS
Tak mi się jeszcze przypomniało: moja mama przed ¦więtami poszukiwała fryzjera na gwałtu rety bo wyjeżdżaliśmy a jej ulubiona fryzjerka ładnie mówiąc „nie sprawiła się jak należy” i odwołała w ostatniej chwili. Mama postanowiła iść do fryzjera tam gdzie pracuje, czyli w Milanówku. Ponieważ została przeze mnie dokładnie przeszkolona, a fragmenty z „Mojej Drogiej B” czytałyśmy na głos już chyba po kilkanaście razy, wiedziała, że znalezienie zakładu nie będzie trudne, bo Pani ukochane miasto to przecież „zagłębie” i jest ich tam co najmniej osiem. Weszła chyba do pierwszego napotkanego i oddała się w ręce niezbyt przychylnie nastawionej do świata fryzjerki. Ta mało nie wyrwała jej wszystkich włosów przy okazji wykonywanych różnych czynności. Mama wróciła do domu z nawet całkiem niezłą fryzurą i chyba zadowolona. Ale wieczorem zwierzyła mi się, że przez cały czas, siedząc na fotelu, zastanawiała się, czy usłyszy „Oj, lichutkie te włoski, lichutkie...” ;) Serdeczności!
MartaAnna
 
Posty: 509
Dołączył(a): Pt, 24.11.2006 18:31
Lokalizacja: Piastów

Postprzez Krystyna Janda Wt, 17.04.2007 07:03

Serdeczności. Pozdrowienia dla Mamy.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja