Proszę o poradę... :(

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Proszę o poradę... :(

Postprzez kardolinka Wt, 24.04.2007 08:29

Bardzo się cieszę ,że jest możliwośc napisania do pani,ponieważ jestem wielką fanką mimo bardzo młodego wieku.Wydaje mi się ,że w moim wieku( mam 14 lat) raczej młodzież woli słuchać techno,oglądać zagraniczne filmy i kochać hollywoodzkie aktorki. No ,ale ja niestety się troche róznie i to mi troche przeszkadza w życiu. W przyszłości bardzo chciałabym zostać aktorką ,lub też zając się śpiewaniem Uczę się spiewy od ósmego roku życia, na pewno to mało,ale ja raczej potrafię znacznie więcej niż inne osoby ,które uczą się tego dłużej.Wiele osób mówi mi ,że mam talent i ,że na pewno będę "gwiazdą".Wiem o tym wszystkim,ale jakoś nie mogę się zabrać za aktorstwo.nie wiem gdzie mam się zgłosić,wiem ze oragnizowane są w teatrach rózne zajęcia,ale nie znam żadnych dobrych grup. Mieszkam w Łodzi ,może pani zna jakieś miejsce w ,którym można "rozwinąć skrzydła" zależy mi bardzo an tym,poneiważ jesli nie zostanę piosenkarką ,ani aktorką to nei wiem co będę robiła w życiu. Na pewno wydaje się to apni smieszne,ale ja nie potrafię życ bez muzyki,malarstwa i myślę ,że tez aktorstwa.Kazdego rodzju sztuka mnei bardzo pociąga i nie mogę żyć bez tego jak ryba bez wody.Nie wiem sama czy to jest takie dziwne,jak w mojej szkole dowiedzieli się ,ze spiewam to z zazdrosci wszyscy(cała kalsa) mnie "znienawidzili",bo uważają ,że się wywyższam albo chwalę się.Co jest nie prawdą,to inni mnie chwalą,a ja nawet nie "maczam w tym palców
".Nie wiem czy nawet pani odpisze,ale bardzo mi na tym zalezy,bo nei wyobrażam sobei siebie za kilka lat pracującom w innym zawodzie.Prosze o szybką odpowiedz. uwielbiam paniąi nie przegapiłam programu Kuby Wojewódzkiego,choć nie jest dla mnei zbyt interesującym kiedy przychodza tak np.politycy Podrawiam :*
Karolina S.
Avatar użytkownika
kardolinka
 
Posty: 235
Dołączył(a): Pn, 23.04.2007 14:23
Lokalizacja: z

Postprzez Krystyna Janda Cz, 26.04.2007 07:06

Trzeba wejść do internetu i poszukać takich zajęc w Lodzi, albo odwiedzić teatry , napisac do nich . Szkołę Filmową jeśli Pani jest z Łodzi ma Pani pod bokiem. I tyle. Niech pani szuka szczęścia .
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja