jaki śmieszny...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

jaki śmieszny...

Postprzez Robert Stolarczyk Wt, 08.05.2007 20:04

Dobry wieczór,

Wiedziałem, że tak będzie, czułem to- kiedy niedawno zanudzałem Panią pytaniami o piosenki na najbliższe "Karaoke w..."- że akurat teraz wybrany zostanie utwór z Teatru Ewy Demarczyk, gdy nie będę obecny na tej edycji programu. Przekonałem się o tym wczoraj wieczorem, gdy zajrzałem na str. Teatru Polonia. Zmroziło mnie-uffff. Przeczucie. Nie mogłem usnąć. Chyba jestem nienormalny - to zabawne, żeby trzydziestolatek tak przeżywał piosenkę? Mam jednak nadzieję, że jestem zdrów na umyśle i ciele, i może tylko trochę "jaki śmieszny jestem". No i może kiedyś ponownie Pani Umer sięgnie do pieśni Czarnego Anioła, a ja będę mógł "stuknąć się otwartą dłonią w czoło i zaśpieać wysokie G".
A propos, ubawiłem się na "Boskiej" w ub. sobotę; choć jest i smutna refleksja: bez prozaicznego elementu, jakim są pieniądze, nie da się spelnić nawet najbardziej wzniosłych marzeń. No i zawsze mozna liczyć na "przyjaciół", gdy ma się kasę.
Serdecznie pozdrawiam,
Robert

p.s.
Na "Karaoke w ..." wykorzystywane są fragmenty archiwalnych nagrań artystów. Jeżeli Pani Umer uzna to za rzecz potrzebną, chętnie pożyczę kasetęVHS z nagraniem Ewy Demarczyk wykonującej "Jaki śmieszny jesteś"
Ostatnio edytowano Pn, 04.05.2009 20:52 przez Robert Stolarczyk, łącznie edytowano 2 razy
Robert Stolarczyk
 
Posty: 16
Dołączył(a): Pt, 15.12.2006 17:08
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda Pt, 11.05.2007 06:51

Niestety materiały które prezentujemy musimy płacić za nie tantiemy itd, ale czy mógłby Pan zadzwonic do pani Sylwii 004822 6216141 - uwaga trudno się dodzwonić!.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja