Lament

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Lament

Postprzez o Śr, 20.06.2007 18:32

Pani Krysiu,
Moze zadam głupie pytanie, ale tak sie zastanawiam jak to jest. Czy obsada ról jest dublowana? Zawsze się może zdarzyć, że ktoś nie może zagrać z różnych powodów i co wtedy? Przecież rzeczą niemożliwą jest nauczyć się tekstu w dwa dni!
Pozdrawiam serdecznie


a przy okazji dowcip na rozluźnienie przedremierowe -

Pewne bogate małżeństwo postanowiło wyjść wieczorem na imprezę. Jako, że mieli zamiar wrócić późno, dali swojemu kamerdynerowi wolne do następnego dnia.Okazało się jednak, że żona nie bawiła się za dobrze, więc postanowiła wrócić szybciej do domu.Mąż natomiast bawił się wyśmienicie i został dłużej na imprezie. Kiedy kobieta weszła do domu, zobaczyła kamerdynera Jana w jadalni.
Zaprowadziła go do sypialni. Spojrzała na niego i powiedziała:
- Janie, zdejmij moją suknię. - Zrobił to powoli.
- Janie, zdejmij teraz moje pończochy i podwiązki. - Zdjął jak mu kazano.
- Janie, a teraz mój stanik i majtki. - Zdjął.
Napięcie wciąż rosło, gdy kobieta dodała:
- Janie, jeżeli jeszcze raz założysz moje ciuchy, k... - wylatujesz...
Avatar użytkownika
o
 
Posty: 2373
Dołączył(a): N, 24.04.2005 15:00

Postprzez Krystyna Janda Cz, 21.06.2007 04:06

Pozdrawiam. Tak czasem robi sie dublury z rożnych powodów, ale rzadko , a na pewno nie z takiego powodu ze ktoś nie będzie mógł zagrać. Jeśli zdarza sie jakiś losowy wypadek w trakcie eksploatacji, to się odwołuje, ale premierę z rozpędzoną reklama trudno przełożyć. W operze są podwójne , potrójne obsady zawsze. Teraz ostatnio, z powodu zajętości aktorów a raczej tego że są na etatach w innych teatrach a u nas grają gościnie , robimy spektakle w podwójnych obsadach dużo częściej, ale to dwa razy tyle czau i pieniędzy.
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja