imieniny Jana

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

imieniny Jana

Postprzez paulka162 So, 23.06.2007 23:43

Na Forum KJ w Ogólnych, został zamieszczony dawny Pani post z dziennika, o Nocy Świętojańskiej, i o Pani Dziadku, w zasadzie drugim mężu Babci.
Od lat PAni dzieciństwa STarachowice "trochę" się zmieniły... Jest to brudne miasteczko, w którym nic się nie dzieje. Jest tutaj nudno i bez żadnych perspektyw. Młodzi ludzie uciekają stąd jak najdalej, ja również mam taki zamiar. Tu nie ma szans na dobrą pracę. Mnie się trafiło, że na wakacje przyjęli mnie do tesco. Jedynie co się chyba nie zmieniło to to, iż mimo że miasto jest bardzo brudne, to bardzo zielone, w zasadzie z każdego miejsca jest blisko do lasu. Uwielbiam chodzić do lasu. Czy z okazji jutrzejszych a w zasadzie dzisiejszych imienin PAni Dziadka wybierze się Pani na Jego grób? Odwiedzi Pani nasze miasteczko?
Avatar użytkownika
paulka162
 
Posty: 1621
Dołączył(a): Śr, 17.01.2007 15:42
Lokalizacja: szósta chmurka na lewo, patrząc pod słońce

Postprzez Krystyna Janda N, 24.06.2007 06:09

Niestety nie, mam sprawy, zresztą nie najweselsze i absolutnie obowiązkowe tutaj na miejscu. Na cmentarz w Starachowicach wpadam teraz bez okazji, najczęściej przejazdem. A lasy tam cudne, te lasy to całe moje dzieciństwo i uroda tego dzieciństwa. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja