Placunie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Placunie

Postprzez Małgosia Solak N, 01.07.2007 21:15

Pani Krysiu,
II Forum KJ zakończone ale uczestnicy będą jeszcze długo pod wrażeniem Placuniowej gościnności.
To naprawdę w dzisiejszych zapędzonych czasach niesamowite, że z różnych stron Polski przyjeżdżają do Olsztyna osoby z Pani Forum, ludzie w różnym wieku o podobnej wrażliwości na życie, są ze sobą przez prawie trzy dni i się nie nudzą. Znają te same piosenki, bawią ich te same żarty, wzruszają ich te same sprawy, oglądali te same filmy, byli na tych samych sztukach i jest im dobrze ze sobą.
Jestem pod wrażeniem tego spotkania, Pani życzeń w Alei marzeń i w Placuniowym temacie na Ogólnych.
Chciałam podziękować Pani i pracownikom Teatru za pomoc w przygotowaniu niespodzianki dla Gospodarzy tego przedsięwzięcia. Tylko w ten sposób mogliśmy się im odwdzięczyć za ich wkład pracy i serce.

A wszystko to było możliwe dzięki Pani Forum!!!!!
Dziękuję i pozdrawiam. Małgorzata

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Małgosia Solak
 
Posty: 1977
Dołączył(a): Śr, 21.02.2007 13:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda Pn, 02.07.2007 10:54

Dziękuję i myślę że zdaje się ja jestem pod największym wrażeniem. Bardzo raz jeszcze Państwa pozdrawiam i serdecznie kłaniam się z przyjaźnią.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja