po prośbie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

po prośbie

Postprzez irena Cz, 26.07.2007 09:50

Szanowna Pani Krystyno.

Piszę w dość nietypowej sprawie. Pozwolę sobie po krótce przedstawić sytuację.

W sierpniu organizowany jest przez Związek Harcerstwa Polskiego ogólnopolski Zlot Kielce 2007. Bierze w nim udział także młodzież z Chorągwi Łódzkiej (około 900 osób).
Ja jestem instruktorem programowym gniazda łódzkiego i zajmuję się, między innymi, dniami Prawa Harcerskiego. Z 10 dni Zlotu każdy poświęcony jest innemu punktowi naszego Prawa. Pragniemy ten fakt odpowiednio zaznaczyć poprzez projekcie filmów, konkursy, wystój kawiarenki, a także w czasie pobudki. Pobudkę sygnalizuje trębacz, ale co dalej.

I tutaj czas na moje pytanie.

Chciałabym prosić Panią o wyrecytowanie kolejnych punktów Prawa Harcerskiego i nagranie swojego głosu, który moglibyśmy odtwarzać, który budziłby naszych harcerzy i informował ich o tym jakim punktem Prawa dziś się zajmiemy. Dlaczego zwracam się właśnie do Pani? Chorągiew Łódzka i Łódź prezentuje się na zlocie jako polska stolica filmowa, a z filmem i Łodzią ewidentnie się Pani kojarzy. O całej liście innych powodów chyba nie muszę wspominać.

Mam nadzieję, że przez wzgląd na łódzki sentyment i wsparcie działalności młodzieżowaj uda nam się nawiązać współpracę.

Niestety nie mogę zaproponować żadnego honorarium.
Zagwarantować jednak mogę, że będzie miała Pani swój udział w ogromnej imprezie, w której uczestniczyć będzie ponad 10 tys. osób z Polski i świata, które zjada się w jedno miejsce po to by świętować 100 - lecie ruchu skautowego.

Oczywiście liczę na pozytywną odpowiedż, ale z góry dziekuję za jakikolwiek kontak w tej sprawie.

Z harcerskim pozdrowieniem
Czuwaj!
pwd. Martyna Chwiałkowska
irena
 
Posty: 19
Dołączył(a): Cz, 26.07.2007 08:18
Lokalizacja: Zdu

Postprzez Krystyna Janda Cz, 26.07.2007 15:15

Od 1 sierpnia bywam w teatrze, proszę zadzwonić do teatru. 0226216141 i poprosic o pośrednictwo p. Sylwię albo p. Martę.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja