Kolorowych jarmarków...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Kolorowych jarmarków...

Postprzez Madulka So, 28.07.2007 20:46

Ano po otwarciu...
teraz już tylko realizacja 3 tygodniowego programu, a jest kilka niesamowitych wydarzeń, np. koncert na ścianie, muzycy są upięci linami do ściany ratusza, razem ze sprzętem (m.in. perkusją) i w pionowej pozycji do ściany zagrają koncert w afrykańskich rytmach ( tak to wygląda http://www.mtgsa.pl/x.php/16,pl,3374/wydarzenia.html na dole strony).
Szczerze mówiąc to nawet nie wiem jak wyglądała parada, bo my gdzieś z tyłu, jak to organizatorzy. Prezydent i Prezes przebrani w historyczne stroje, które szyliśmy specjalnie na tę uroczystość w Teatrze Wybrzeża, i wielka obawa, że któryś z Panów w ostatniej chwili wycofa się z przebierania, bo to nie wypada, albo, że to nie do końca poważne, ale poszło i już się Jarmark toczyJ Słońce na początku a potem wielka czarna chmura, która przyłączyła się do parady, deszczyk z niej zaczął delikatnie padać jakieś 10 min po wszystkim, duch św. Dominika czuwał!

Teraz w głowie już tylko echo dzisiejszych emocji i przygotowania do kolejnych jarmarkowych wydarzeń.
Kciuki zadziałały, dziękuje bardzo.

Jarmarkowe pozdrowienia z bursztynowego Miasta

Magda

p.s.
a propos bursztynu dziś nasi najwybitniejsi - gdańscy projektanci biżuterii (m.in. Mariusz Drapikowski, Paulina Binek, Janusz Wosik, Dorota Kos, Aleksander Gliwiński) zrobili do galerii kogutów (kogut - symbol jarmarku), Koguta Bursztynowego, gotowe dzieło po jarmarku trafi do Muzeum Bursztynu.

Tyle na dziś i jak tu po tym wszystkim zanąć?!
Avatar użytkownika
Madulka
 
Posty: 348
Dołączył(a): Pn, 11.09.2006 21:06
Lokalizacja: Gda

Postprzez Krystyna Janda N, 29.07.2007 09:48

Podobno mój ulubiony prezydent pan Adamowicz nie mógł sie wcisnąć w rajstopy?
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja