... o-o-K-A-R-O-L-C-I-A-o-o ...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

... o-o-K-A-R-O-L-C-I-A-o-o ...

Postprzez kardolinka Wt, 07.08.2007 20:14

Pani Krysiu,
czy ludzie w dzisiejszych czasach mają jeszcze jakieś poczucie wstydu? Czy czasami myślą o innych? Czy myślą o szacunku? To co dziś zobaczyłam, w Manufakturze, w Łodzi obrzydziło mi jedzenie, życie i ludzi. Byłam na lodach z rodzicami, a do stolika odob dosiadła się czwórka dorosłych osób i małe dziecko. Mama dziecka ubrana w mini, która prawie nic nie zasłaniała, na dodatek ponad "spódniczką" do góry ciągnęły jej się paski od stringów. Po prostu zaniemówiłam. To obrzydliwe. Bluzka sięgała jej do pępka, stringi też, mini w ogóle nigdzie nie sięgała. Koszmar. Jej mąż krok spodnie miał gdzieś w kolanach, a bluzka była długości koszuli nocnej. Byli z nimi (tak przpuszczam) rodzice, para starszych ludzi. Schludni, elegancko ubrani. Czy oni tego nie widzą? Mają klapki na oczach? Dlaczego ludzie nie mają szacunku do innych? Ta kobieta była wśród ludzi, nie była sama. Niech sobie chodzi tak po domu, jeśli ma taki styl, ale niech nie paraduje tak ubrana w centrum handlowym. Okropne.

Kupiłam sobie "Różowe tabletki na uspokojenie". Ciekawe czy zadziałają. Jak coś mnie wkurzy, w szkole, czy gdziekolwiek to będę po nie sięgać :) Narazie nie mogę, bo muszę skończyć "W stronę Swanna". Już Pani pisałam, że ją czytam. Wspaniałą książka, a sięgnęłam po nią, tylko dlatego, ze czytała ją Pani w moim wieku. Nie żałuję. Jednak po zakupieniu zbioru Pani felietonów, nie mogłam sie oprzeć i przeczytałam ich kilka. Muszę się powstrzymać, i skończyć książkę Prousta, bo jak czytam dwie lub więcej jednocześnie, to nic nie pamiętam, wszystko mi sie zacyna mylić. :D
Pozdrawiam serdecznie.

P.S. Zarezerwowałam bilety w pierwszym rzędzie, na "Szczęśliwe dni", na pierwszego września :) Można przyjść do Pani po autograf po spektaklu? Czy moze Pani tego nie lubi, moze to kłopot? Na pewno jest Pani zmęczona...

P.S. Po przeczytaniu kilku felietonów mogę, tylko powiedzieć, że... - Jest Pani wspaniała! Uwielbiam Panią :)

o-o-K-A-R-O-L-C-I-A-o-o
Avatar użytkownika
kardolinka
 
Posty: 235
Dołączył(a): Pn, 23.04.2007 14:23
Lokalizacja: z

Postprzez Krystyna Janda Śr, 08.08.2007 03:03

Ja sie nie mogę mylić z Proustem! Po "Szczęśliwych dniach"? Zapraszam. Pozdrowienia dla Rodziców . Ach an marginesie , mój zięć ma dredy, wygląda cudnie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja