Boska niedziela

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Boska niedziela

Postprzez Kawa Wt, 28.08.2007 08:59

"Trudno nie wierzyć w nic"..I jak tu Pani Krystyno nie wierzyć,kiedy spotyka człowieka taka niedziela?..Moja "niedziela z domieszką boskości" rozpoczęła się śniadaniem pachnącym latem,szumiącym brzozami,w towarzystwie bliskich mi osób.Potem był spacer wokół jeziora,bosy,chropowaty i dziki,potem chłodna woda,błękit nade mną ,błękit pode mną..a potem powrót do Warszawy..szybki prysznic i makijaż,szpilki, sukienka..TEATR.Na ten wieczór czekałam niemal dwa miesiące,wchodząc do Pani Królestwa poczułam magię..nastrój przyjemnego oczekiwania, uwagi wymieniane szeptem,ludzie zajmujący kolejno wszystkie miejsca-włącznie ze schodami :o ..
Pani Krystyno,BOSKA rozbawiła mnie,wzruszyła,nastroiła do refleksji,chwyciła za serce i duszę.Pani w roli Florance-boska!Pan Stuhr,Pan Zborowski,Pani Tkacz,Pani Iberszer,Pani Telega-cudowni,cudowni!..Nikogo innego nie wyobrażam sobie w tych rolach!W głowie utkwiła mi scena,którą postanowiłam przypominać sobie za każdym razem kiedy ktoś będzie chciał wydobyć na powierzchnię moją niepewnośc siebie,albo - co gorsza - kompleksy:scena z ciasteczkiem.Pani zajadająca się słodkością i między jednym kawałkiem a drugim mówi obojętnie do zawziętej P.Telegi
-"Ale ja pani w ogóle nie słucham!"
Cudne było,kiedy podczas Carmen nawet Pani nie była w stanie opanować całkiem prywatnego śmiechu kiedy czerwona woalka zakryła Pani pół twarzy,a Pani nie mogła jej odrzucić! Mój mąż prawie spadł z krzesła :D
Pani Krystyno,muszę przyznać,że podczas końcowego monologu Pana Macieja-łza zakręciła mi się w oku.A podczas końcowych oklasków,kiedy wszyscy na sali powstali z miejsc-łzy miałam jak grochy,dawno tak się nie wzruszyłam.Czy Pani również to poczuła?
Na koniec muszę wyrazić swój zachwyt nad scenografią:zamglone miejsce pogrzebu Ricky'ego,czy scena Carnegie Hall..do teraz jestem pod ogromnym wrażeniem.
Dziękuję Pani Krystyno za emocje,które Pani we mnie obudziła..na pewno jeszcze nie raz zajrzę do Pani Teatru.
Jesień tuz za rogiem,więc ciepło,ciepło pozdrawiam,życzę wszystkiego co najlepsze :) K.S.
Kawa
 
Posty: 9
Dołączył(a): Śr, 27.06.2007 18:54

Postprzez Krystyna Janda Wt, 28.08.2007 11:03

Bardzo, bardzo dziękuję za ten list. To miłe dowiedzieć się jak to wygląda z drugiej strony "frontu ognia". Wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja