:)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

:)

Postprzez kardolinka Pn, 03.09.2007 13:33

Pani Krysiu mnie jest smutno, bo Pani jest smutno ... wierzę, ze wszysyko się ułoży i będzie Pani na nowo uśmiechnięta i szczęśliwa. Ja to wiem :)
Co do tego, że spotkanie było zabawne to nie mam wątpliwości, ale w momencie, kiedy Panią zobaczyłam nie było mi do śmiechu, bo serce mało nie wyskoczyło z piersi. Byłam strasznie podminowana, a teraz będę odliczać dni do następnego spektaklu w Polonii. Każdy dzień będzie szczęśliwy, bo będzie coraz bliżej "tego dnia". Dziękuję jeszcze raz za wszytsko. Zdjęcie nagrywam na płytę i zanoszę je do wywołania. Będzie wielkie, a w chwilach słabości będę do Pani mówiła(znaczy do zdjęcia). Ustawilam sobie je już na tapetę :D Dziś od rana przed rozpoczęciem roku szkolnego "rozmawiałam" z ekranem komputera. Nienormalne, ale pomogło. Mocno Pania całuję i wysyłam energię :)
Karolcia
P.S. Mama jutro zamawia bilety na "Schirley.." i Panią pozdrawia :) A myślałam, ze więcej już z rodzicami do Pani nie pojadę. Strasznie im sie nie chciało jechać do Warszawy.
P.S.2 Zeby Pani było milej to wysyłam obrazek kotka, który narysowałam kilka dni temu.
Obrazek
Avatar użytkownika
kardolinka
 
Posty: 235
Dołączył(a): Pn, 23.04.2007 14:23
Lokalizacja: z

Postprzez Krystyna Janda Pn, 03.09.2007 14:35

Zdziwiony ten kotek.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja