Talia Talia

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Talia Talia

Postprzez regenbogenteufel N, 14.10.2007 22:37

Witam Pania serdecznie!:)

Dziekuje za to cudowne spotkanie na tegorocznej Talii. Jak juz kiedys pisalem, niestety nie moglem byc na "Skoku z wysokosci" i tego bardzo zaluje. Znajomy, ktory "gral" kobiete toples opowiadal o tym swietnym spektaklu. Zaluje, ze nie moglem rowniez czegos "zagrac" u Pani boku...:)

Bylem na "Szczesliwych dniach". Bardzo mi sie podobalo, chcialbym wiecej i wiecej, ale niestety Tarnow to nie Warszawa...:( Mam nadzieje, ze przyjedzie Pani z kolejna sztuka do Tarnowa...

Chcialem dostac od Pani autograf, niestety troche niesmialosc mnie ogarnela i nie pobieglem po niego:( No coz... moze nastepnym razem sie odwaze:)

Mam jeszcze jedno pytanie. Dla mnie jest to zenujace, jak mozna nie wylaczyc komorki w teatrze. Po coz komus ten telefon na te 2-3 godizny, gdy podziwia jakas sztuke. To zbedna rzecz w tym momencie tak bardzo... Niestety tym razem rowniez zadzwonil telefon komus, co sprawia, ze mnie widza bardzo rozprasza i gotuje sie we mnie od razu... Prosze mi powiedziec, czy w Warszawie tez sie to zdarza i czy rowniez to Pania denerwuje? Bo ja mam takie osoby ochote wyprosic od razu z sali...

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje do zobaczenia jeszcze kiedys!:)

Mariusz Puzia
(chłopak w czarno-czerwono-bialych okularach, jesli w ogole zdolala Pani zauwazyc:) )
regenbogenteufel
 
Posty: 6
Dołączył(a): Cz, 12.10.2006 00:39

Postprzez Krystyna Janda Pt, 19.10.2007 15:27

Oj chyba nie zauważyłam. Przepraszam. Do następnego razu.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja