2 Urodziny Teatru POLONIA!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

2 Urodziny Teatru POLONIA!

Postprzez kardolinka So, 27.10.2007 15:49

Pani Krysiu, wszystkiego najlepszego dla Polonii!
Byłam na "Schirley" i muszę przyznać, że nie była dobra... bo była fantastyczna, cudowna i NAJWSPANIALSZA NA ŚWIECIE! A łzy na końcu, jeszcze bardziej mnie zachęciły do bicia braw. Czemu trzeba było juz kończyć? Żeby inny spektakl sie nie spóźnił? Dla mnie żaden inny tego dnia sie nie liczył, bo Pani była najważniejsza. Dziękuję Pani Krysiu, jest Pani kochana i mam nadzieję, że ubłagam rodziców, żeby jeszcze przyjechać na "Schirley...", albo ujrzeć nareszcie słynną "Boską". Takie dni pozostaja w mojej pamięci na bardzo długo, albo nawet na zawsze. Dziękuję. Dziękuję. Dziękuję.
Mam do Pani pytanie, które cały czas mnie męczy. Czy dziś widziała Pani publiczność, czy widzi Pani zarysy postaci? Na "Schirley.." publiczność była dość mocno oświetlona, na "Szczęśliwych dniach" już znacznie mniej. Bardzo mnie ciekawi to czy widzi Pani ludzi, tylko w pierwszych rzędach, wcale czy zależy to od spektalu i oświetlenia jakie jest przy nim.

P.S. Lilie ode mnie dostała Pani na scenie. Podobały się? :) Mam nadzieję, że nie przynoszą pecha ani też nie sa najbardziej znienawidzonym kwiatem przez Panią - wybierałam pod wpływem chwili :)

Wysyłam 10000000000000... całusów, przytulaków i wszystkiego co, tylko możliwe :D Jest Pani cudowna!
Karolcia - Kłaniam się nisko wielkiej aktorce - Krystynie Jandzie.

P.S.2. Po spektaklu kupiłam "Małpę", "Małpę2", koszulke z napisem TEATR POLONIA (którą będę bardzo często zakladać, choć jest za duża) i Pani płytę :) - a tak dokładniej to mama to wszystko kupiła( Bo ja ją taaak kochaaam, że nawet nie wie jak bardzo! :lol: )
Avatar użytkownika
kardolinka
 
Posty: 235
Dołączył(a): Pn, 23.04.2007 14:23
Lokalizacja: z

Postprzez Krystyna Janda N, 28.10.2007 08:24

Dziękuję. Pozdrawiam Rodziców. Chojną Mamę. A widzów nie wiedzę m, nawet jak są oświetleni. Widzę tylko w "Skoku", bo mam widzieć... Pozdrowienia. Lilie to moje ulubione kwiaty i dokłednie te różowe....dziękuję.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja