BOSKA "Boska"!!!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

BOSKA "Boska"!!!

Postprzez aga Z Pn, 12.11.2007 00:30

Dobry wieczór Pani Krystyno!!!

Na szczęście po licznych perypetiach udało mi sie w sobotę zobaczyć "Boską", na którą czekałam od wrzesnia, kiedy zarezerwowałam bilety...
O ile zwykle nie mam większych problemów z wyrażaniem swoich odczuć, o tyle teraz trudno mi znaleźć słowa odpowiednie, żeby wyrazić co myslę i czuję (tak samo jak po "Shirley", kiedy po raz pierwszy tutaj u Pani zagosciłam,i po której dostałam autograf w "Małpie", jak po "Szczęsliwych dniach", jak po "Skoku"...
Stworzyła Pani kolejną wspaniałą rolę, gratuluję, dziękuję za te dwie godziny z Florence, za dwie godziny spedzone w "Polonii", po raz kolejny dziekuję za to, że stworzyła Pani to miejsce, gdzie kazdy widz czuje się jak długo oczekiwany gość - jeszcze nikt mnie tak nie przepraszał za to, że musze zaczekac chwilke na wydanie reszty jak Pan w szatni przy kupowaniu kubka i smyczy... Ta "atmosferkę" czuje sie od progu, od momentu zostawiania płaszcza w szatni...
Dziekuję za mozliwośc "spotkania" z Panią w teatrze (miałam miejsce w pierwszym rzedzie, więc spotkanie było bliskie), i za mozliwośc spotykania się z Panią tutaj, dzieki temu miejscu w sieci, które kiedys nazwała Pani swoim domem, dzieki Pani ksiązkom, patrzac na Panią na scenie mam poczucie że patrzę na kogos mi bliskiego...
Kłaniam sie nisko, na pewno "Polonię" i Panią odwiedzę jeszcze nie raz, koniecznie musze na "Ucho..." bo nie widziałam. Mam nadzieje, ze jeszcze kiedys spotkam sie z Pania po spektaklu, bo parę książek do podpisania jeszcze mam :D
Dla pozostałych aktorów równiez głebokie ukłony, szczególnie dla p. Macieja Stuhra.
Wszystkiegp dobrego, pozdrawiam Panią serdecznie i usmiecham się do Pani, zycze samych dobrych dni, powodzenia w bojach ze wspólnotą, i siły do tego wszystkiego, choć wiem że są rzeczy od tego wazniejsze...
Agnieszka Żurawska

PS. Jeśli czasem wydaje mi sie, że swiat rzeczywisty jest przereklamowany, jak mówi Pani w "Boskiej", to mysle o takim "elemencie" (prosze wybaczyc okreslenie) tej rzeczywistości jak Teatr Polonia i jego Szefowa, i już jest lepiej....

PS 2 - wyszło patetycznie, ale czasem tak juz jest...
Co by się nie działo teatr musi trwać
teatr musi grać
teatr musi trwać
Co by się nie działo teatr musi być
teatr musi żyć
trafiać w czysty ton
Musi iść na całość i odwagę mieć
zakląć i uczynić skłon!!!!!
Avatar użytkownika
aga Z
 
Posty: 334
Dołączył(a): Pn, 19.02.2007 21:50
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Krystyna Janda Pn, 12.11.2007 08:11

Bardzo Pani dziękuję. Godziny na scenie to prawdziwa ucieczka od realnego świata, dlatego i ja tak te pracę lubię. Wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja