Marek Grechuta

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Marek Grechuta

Postprzez Ysandra N, 02.12.2007 19:40

Cóż, jak wskazuje tytuł - jestem fanką, miłośniczką, wielbicielką czy jak by tego nie nazwać - Marka Grechuty. Interesuje mnie absolutnie wszystko, co się z nim wiąże, pomimo że mam dopiero 15 lat i słucham go od niespełna roku. I mogę właśnie zrobić coś, o czym marzyłam już od dawna. Pani Krystyno - Z CAŁEGO SERCA dziękuję pani, że namówiła pani Marka (pana Marka) na zrobienie "Malinowego chruśniaka". To JEDYNA płyta z całego jego dorobku, którą stawiam na piedestale. Oprócz Marka, którego głos z pewnością nie należy do człowieka, o czym cały czas słuchając go się przekonuję, pani głos jest doskonałym dopełnieniem. Nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek inny mógł to zaśpiewać. Może to brzmieć jak okropne podlizywanie się, no ale cóż :/... Bardzo podobała mi się też "Knajpa" w pani wykonaniu, pomimo że nie toleruję z zasady przeróbek, albo "Ja jestem twoja Marlin Monroe", czy wreszcie perfekcyjna "Guma do żucia". No i dziękuję za wszystkie PIĘKNE SŁOWA, które powiedziała pani o Nim. Pozdrawiam ciepło, Magda :roll:
Ysandra
 
Posty: 1
Dołączył(a): N, 25.11.2007 16:40

Postprzez Krystyna Janda Pn, 03.12.2007 05:14

Pozdrawiam. Rozsmieszyło mnei trochę wyrazenie ...."nie toleruję" Jakoś dla wielnbicielki Marak zbyt radykalne.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja