Dla choroby nie ma świąt

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dla choroby nie ma świąt

Postprzez Zarina Badowska Pt, 28.12.2007 00:26

Pani Krystyno, moje święta też upływają pod znakiem walki z chorobą męża. Szukam pomocy wszędzie, więc poza konwencjonalnym leczeniem jesteśmy też pacjentami dr Ocza Batyna. Przy pomocy swoich leków wyciągnął już nas oboje z bardzo poważnych zagrożeń zdrowia i życia. Teraz, kiedy mąż jest na przepustce ze szpitala, a ja drętwieję ze strachu, kiedy coś niepokojącego się dzieje, czuję się bezpieczniej, wiedząc, że zawszę mogę do niego zadzwonic po pomoc i radę. Może powinna Pani go odwiedzic wraz z mężem? Proszę kupic dowolny numer "Zwierciadła" - publikuje tam swoje porady i w stopce podany jest jest do niego kontakt. Mam oczywiście wszelkie namiary, ale nie chcę ich podawac tą drogą, żeby nie wyglądało to na jakiś marketing. Warto porozmawiac z Doktorem. To mądry człowiek, który bardzo wiele wie i widzi. Gorąco życzę Pani powodzenia w walce z chorobą męża oraz we wszelkich innych działaniach.
Podziwialiśmy Panią niedawno w "Boskiej". Jak zwykle była Pani znakomita. Pozdrawiam,
Niusla
Zarina Badowska
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 27.12.2007 22:35

Postprzez Krystyna Janda Śr, 02.01.2008 16:20

Bardzo serdecznie Panią i Męża pozdrawiam. Dziekuję. I składam najlepsze życzenia dobrego roku 2008.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja