Od zawsze..

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Od zawsze..

Postprzez Karolina M. Cz, 24.01.2008 03:04

Witam, to jest mój pierwszy post na tym forum choć obserwuję je już od jakiegoś czasu.. Jest Pani moją ulubioną aktorką od zawsze.. moja mama Panią uwielbia i chyba się tą miłością zaraziłam.. Pierwszy raz zobaczyłam Panią w filmie "Kochankowie mojej mamy" wiele lat temu i od tamtej pory śledzę Pani twórczość.. film ten obejrzałam chyba z 10 razy.. Niestety nigdy nie miałam okazji zobaczyć Panią na żywo.. Pochodzę z małej miejscowości gdzie niestety nigdy Pani nie gościła.. teraz marzenie się spełni ponieważ ostatnio postanowiłam to zmienić.. aktualnie studiuję w Poznaniu i wiem że będzie tu Pani pod koniec marca.. więc wybieram się do Teatru Wielkiego na przedstawienie "Boska" i już nie mogę się doczekać.. słyszałam że jest świetne.. Widząc obsadę nie wątpię w to.. Ale uwielbiam Panią nie tylko za wspaniałe role w filmach ale również za śpiew.. Zakochałam się od razu i popłakałam jednocześnie kiedy w 1997 na koncercie poświęconym Agnieszce Osieckiej usłyszałam Pani głos w piosence "Na zakręcie".. Była Pani w tym strasznie przekonująca.. Powinna Pani jak najwięcej śpiewać.. Jest Pani w tym taka prawdziwa.. Cieszę się bardzo że za pomocą tego forum mogę zwrócić się bezpośrednio do Pani i podziękować za wspaniałe wzbogacenie sceny polskiej.. oby było na niej więcej takich aktorów jak Pani.. Nie mogę się doczekać kiedy zobaczę Panią na żywo na deskach teatru.. to będzie dla mnie niesamowite przeżycie.
Pozdrawiam bardzo gorąco.
Karolina M.
Karolina M.
 
Posty: 7
Dołączył(a): Cz, 24.01.2008 01:30

Powrót do Korespondencja