Ucho...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Ucho...

Postprzez aga Z N, 02.03.2008 20:55

Dobry wieczór Pani Krystyno...

Właśnie wróciłam z Warszawy, wczoraj byłam na "Uchu"... Jak zwykle po obejrzeniu Pani na scenie, trudno mi ubrac w słowa, to co myślę... Wmurowała mnie Pani w krzesło, siedziałam jeszcze długo, zanim wszyscy przeszli do szatni... Taki ładunek emocji tak właśnie skutkuje... I wiem już, że na pewno jak tylko bede miała możliwosc, przyjdę na "Ucho" raz jeszcze, daje Pani tyle z siebie w tym spektaklu, że trudno to wszystko w sobie pomieścić... Kłaniam się Pani co najmniej tak nisko, jak Pani wczoraj...
I jeszcze jedno - wspaniale zobaczyć po powrocie z "Polonii", że zagląda tu Pani, widzieć Panią nie tylko na scenie, ale też i tutaj... i przeczytac pozdrowienia od Pani dla Wszystkich...
Tak się złożyło, że w tym ostatnim czasie miałam zaszczyt i przyjemność widzieć Panią w "Skoku" w Katowicach, w "Boskiej" w Dąbrowie Górniczej, i wczoraj w "Uchu".
Raz jeszcze dziękuję Pani za te spotkania, za słowa, gesty, śmiech, płacz, ukłony płynace ze sceny, przesyłam od siebie ukłony najnizsze na jakie mnie stać, i pozdrowienia, i same ciepłe mysli dla Pani...

Agnieszka Żurawska
Co by się nie działo teatr musi trwać
teatr musi grać
teatr musi trwać
Co by się nie działo teatr musi być
teatr musi żyć
trafiać w czysty ton
Musi iść na całość i odwagę mieć
zakląć i uczynić skłon!!!!!
Avatar użytkownika
aga Z
 
Posty: 334
Dołączył(a): Pn, 19.02.2007 21:50
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Krystyna Janda Pn, 03.03.2008 23:07

Serdecznie panią pozdrawiam. To bardzo ważne że nie zawiodłam Pani szczególnie że tak często mnie Pani ogląda ostatnio. Wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja