"Wariatka Tańczy"

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"Wariatka Tańczy"

Postprzez anialek Wt, 04.03.2008 00:09

Witam bardzo serdecznie Pani Krysiu :D Kiedyś pisałam już Pani o tym jak na mnie działa piosenka "Wariatka Tańczy" w Pani wykonaniu... Teraz jednak mam już tą wersję na płycie (koleżanka przegrała, wie co lubię), zresztą gusta muzyczne mamy podobne he, he :D Słucham praktycznie cały czas i za każdym razem mam ciary na plecach i łzy wzruszenia w oczach, no tak Pani wersja tej pięknej piosenki na mnie działa... Mnie artysta musi wzruszyć, rozśmieszyć i oczywiście sprawić, że będę mieć ciarki na plecach, wtedy mogę powiedzieć, że to mi się bardzo podoba... Inaczej nic, obojętność... Taka jestem, że lubię piosenkę z tekstem, piosenkę literacką, aktorską, dla mnie musi się w utworze coś dziać, sam piękny głos to dla mnie zdecydowanie mało. A Pani wykonanie jest przepiękne z takim niesamowitym klimatem i aranżacja fenomenalna, piści moje ucho cudnymi dzwiękami fortepianu :D A na koniec by określić jednym słowem ODLOT :D :D Pozdrawiam bardzo cieplutko Ania
P
"Życie jest jak nudna sztuka w teatrze, ale nie warto się spieszyć z wychodzeniem przed nieuniknionym końcem spektaklu" Andrzej Wajda
Avatar użytkownika
anialek
 
Posty: 350
Dołączył(a): Pn, 09.05.2005 09:49
Lokalizacja: Z miasta Feliksa Nowowiejskiego twórcy "Roty"

Powrót do Korespondencja



cron