Pani Maria Seweryn

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pani Maria Seweryn

Postprzez cultus agri N, 13.04.2008 20:51

Witam panią.
Mam pytanie, czy Pani Maria Seweryn, ma np. swoją stronę internetową? Albo może jest jakis inny sposób kontaktu? Jestem mocno dorosłą osobą, nie w głowie mi fanowanie itp, ale po dzisiejszym "Dowodzie", miałam ochotę wyściskać aktorów. To jednakowoż wątpliwa przyjemnośc dla ściskanych, stąd chciałabym oddzielnie pani Marii za ten wieczór podziękować (np. elektronicznie). Spektakl jest GENIALNY, po prostu. Przyszłam do Polonii dla pani Marii, widziałam ją w "Metodzie" (Teatr Komedia), gdzie zagrała rewelacyjnie... ale w "Dowodzie" pokazała, że jest GENIALNA... brakuje mi słów. Chylę czoła za wszystko co zostało tam zrobione (i przed wszystkimi twórcami), dla takich chwil warto mieć takie "ekskluzywne hobby", a tak, bo tak się teraz mówi na chodzenie to teatru (na bilety a nie wejściówki :) ) Swoją drogą, to pani Maria gra tak dużo, że zastanawie mnie jak ona to tempo wytrzymuje? I wracamy do punktu wyjścia... Chętnie napisałabym do adresatki (nigdy tego w życiu nie robiłam, ale dziś po prostu nie mogę się uspokoić). Pozdrawiam.
PS. Pewnie, pani jako matka, jest niezwykle dumna z córki? Ciekawe co Pani czuje... widząc jak gra, czy słuchając takich słów zachwytu....
Małgorzata
cultus agri
 
Posty: 2
Dołączył(a): N, 07.10.2007 15:28

Postprzez Krystyna Janda Cz, 17.04.2008 20:41

Do Marysi można napisać na adres teatru info@teatrpolonia.pl zaznaczając że to dla niej korespondencja. Ja też się martwię jak Ona wytrzyma ten blok grani a apotem trasę. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja