Pan Cezary Zak dołączył...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pan Cezary Zak dołączył...

Postprzez Baska Wt, 13.05.2008 09:27

Miałam wielka przyjemność widzieć p. Cezarego Zaka w akcji pozaktorskiej.
Pod koniec kwietnia br, w Jeruzalu , w tutejszej parafii, w 250-letnim Kościółku pw. św.Wojciech, odbył sie odpust. Głownym punktem programu była licytacja na rzecz odbudowy kościółka. Uczestniczyli w niej aktorzy serialu RANCZO z p. Cezarym Zakiem na czele. On to prowadził głównie licytacje różnych przedmiotów. w dziedzinie tej, moim skromnym zdaniem p.Cezary Zak posiada nadszczególne zdolności. Nie było przedmiotu, którego cena ostateczna nie stanowiła by dziesięciokrotność ceny wywoławczej. Pan Cezary swoją bezpośredniościa, swoim czarującym uśmiechem a przede wszystkim zaangażowaniem w samą idee tej licytacji , spowodowało, że nawet przypadkowi gapie stawali się właścicielami np. zdjęcia z autografem, scenariusza do filmu RANCZO, czy unikalnej koszulki.
Panu Cezaremu Zakowi nie wypadało przecież odmówić. Cały dochód został przeznaczony na odbudowę tego naprawde wyjątkowego zabytku. To już druga taka impreza.
Napisałam o tym, ponieważ , gdy tylko przeczytałam, że Pan Zak dołącza do artystów Pani teatru, przypomniałam sobie o tej "roli"
serdecznie Pania pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Baska
 
Posty: 2549
Dołączył(a): Wt, 19.04.2005 16:41
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda So, 17.05.2008 05:44

Cezary jest wyjątkowym człowiekiem i kolegą. Ja Go uwielbiam i bardzo sie ciesze ze będzie teraz z nami . Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron