Zanim spytam...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Zanim spytam...

Postprzez coffee Śr, 21.05.2008 12:38

Pani Krysiu, zanim spytam co to jest dwuteownik :).... ???? Nigdy nie słyszałam, teraz już wiem, że to coś ze stali... :) Więc za nim spytam - muszę wyrazić swoją radość, że na zdjęciach z prób widać wiele ładnych, młodych buzi - to kolejny raz, gdy daje Pani szansę młodym aktorom! Ukłony! Tych ślicznych młodych dziewczyn ani ich nazwisk nie znam - jeszcze! :) -ale najbardziej ucieszył mnie widok chłopaka (młodego mężczyzny powinnam raczej powiedzieć), którego widziałam jakiś rok temu w Zielonej Gęsi z Wielką Ireną Kwiatkowską w Teatrze Polskim. Muszę powiedzieć, że od razu po wyjściu sprawdziłam, kto zacz, bo ten - a pozwolę sobie raz jeszcze :) - CHŁOPAK, był świetny! :) Więc wiem, że to pan Piotr Bajtlik. Taki typ skromny i brawurowy jednocześnie, tak mi się wydaje po tej Gęsi. I nic więcej o nim właściwie nie wiem, ale już piszę się na ten spektakl. Niech gra i niech inni grają pod Pani okiem - bardzo prosimy jako widzowie, bo szkoda talentów! Powodzenia i w ogóle najlepszego, pozdrawiam!

A z tym tonownikiem czy dwutonownikiem to nawet jakbym chciała naprawdę wiedzieć co to jest to Pani głowy zawracać nie będę takimi durnymi pytaniam! :) najlepszego!
coffee
 
Posty: 108
Dołączył(a): Pn, 30.07.2007 23:51
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda Pt, 23.05.2008 19:45

Tak młodzież niech gra a my sie cieszmy tą grą. Pan Piotr rzeczywiście będzie naszym Henrykiem, jest aktorem teatr Polskiego w Warszawie a dwie panienki to studentki , jedna z Łodzi 2 rok aktorski druga z Krakowa także 2 rok Helenka i Wanda Bałuckiego, Justyna Kulig i Małgorzata Kocik. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron