są też "normalni" Chińczycy

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

są też "normalni" Chińczycy

Postprzez amc Wt, 03.06.2008 02:28

Droga Pani Krystyno,

ja znowu z tymi Chińczykami...po pierwsze ja tam wolę wierzyć że na Nabielaka to BYLI Chińczycy, bo jak nie.. jak nie to gdzie ja wracam??

I do tego co miałam...więc ja tu mam więcej Chińczyków... w sumie u mnie w zespole to tylko ja i Szef i (moja najukochańsza) Szefowa jesteśmy no powiedzmy to nie-ładnie biali. Tak więc ostatnio kolejna grupa Chińczyków obejrzała "Przesłuchanie".

I koleżanka mówi do mnie po pierwszym obejrzeniu: Ty, ale ją to tak normalnie kominuści zamknęli, nie? Przecież nie wsadzili jej za to że się całowała z chłopakami w szkole. To ja do mojej Chinki że no tak, że to nie za tych chłopaków w...A ona NA TO: A to dobrze że komuniści bo już się bałam że czegoś na początku filmu nie zrozumiałam.
no i była z "normalnymi" dyskusja że u nich to też tak, tylko że jeszcze nie dawali jeść. Same optymizmy krótko mówiąc.

Potem nastąpiło drugie oglądanie. I po drugim, właśnie dziś rano, usłyszałam całą litanię. Że Pani taka naturalna w tym filmie, że im się zdaje jakby Pani wcale nie grała, że cudnowny język ciała itd. itd.
I na podsumowanie usłyszałam że zacytuję: "And now I can tell I love her" (I teraz mogę powiedzieć że ją kocham).

Już jeden z "moich Chińczyków" tak się 'zakochał' słuchając Pani płyty Koncertu w Trójce i oglądając Panią na youtube (znaczy ja słuchałam, a on był jakby to ująć chciał-nie-chciał zmuszony), że poleciał ze mną do Chicago w styczniu Panią obejrzeć na żywo... ale o tym to może następnym razem. Nie zanudzam. Pani tam ma pewno dużo ważnych spraw na głowie.

to od moich Chińczyków pozdrawiam with love a od siebie dorzucam... o to (w dużej dawce!):
Obrazekchciaż bardziej podoba mi się w mapie wizualizującej gęstość elektronową:Obrazek
czyż nie bardziej optymistycznie wygląda? tak weselej, nie?

AMC
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda So, 07.06.2008 13:21

Bardzo dziękuje za ten list , pozdrawiam serdecznie także Chińczyków. A dołączone grafiki wyglądają jak obraz ciepłoty mojego mózgu w wakacje. Kiedyś zrobiłam sobie coś takiego i to wyglądało właśnie tak. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron