WaKAcJE z TeKSTeM

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

WaKAcJE z TeKSTeM

Postprzez ANDRZEJ Śr, 30.07.2008 17:29

witam serdecznie!

taki mały wakacyjny tekścik na teraz i potem,moje skromnej produkcji.oczywiście.. oczywiście niecierpliwie czekam na opinię pani Krystyny,w miarę możliwości oczywiście.



"MOMENT W PRZESTRZENI"

od tego momentu
sięgam po cukier
do kredensu
jakaś przestrzeń
staje się sensem
słodki cukier
staje się bratem
a siostrą herbata




a tak ogólnie kipię od pomysłów, jak jakaś kasza,np manna,gryczana..a przy okazji lubi pani kasze przeróżne? ja tak ,ponoć bardzo zdrowe i energetyczne są.
scenariusz kipi jak kasza,pisze się,nawet fajnie.. czy do kosza,ewentualnie do szuflady na wieczne zżółknięcie? ha

zauważam jeszcze jedna rzecz w pisaniu scenariuszy ważna jest plastyczność wyobraźni,oprócz talentu,plastyczne układanie sytuacji daje ciekawe efekty.tak łatwiej zrobić scenariusz na podstawie kniżki niż od samemu go wymyślić..ale wciąga mnie to i cieszy czasem..
pani Krystyno,ma pani ochotę na jakiś scenariusz?
tak ja tu wracam ,zawijam po swojemu,do tej sprawy,ale wiem że tu te sprawy i ważne są i ciekawe tym bardziej,film i teatr to coś wyjątkowo ważnego na pani stronie i w pani życiu.
tak kipię jak kasza i jeszcze mogę nie raz zaskoczyć i panią i fanów i siebie samego..
hmm
durną sprawą chyba jest zmarnować talent..prawda?
proszę o parę słówek serducha,kobiecego serducha,co pani na to i mała recenzyjka mojego tekstu.
serdeczne pozdrówki narazunia hej hah
:D :D :D :D
ANDRZEJ
 
Posty: 69
Dołączył(a): Pn, 21.03.2005 16:49
Lokalizacja: Nowa Ruda

Postprzez Krystyna Janda So, 09.08.2008 08:06

Zawsze lepiej napisać niż nie pisać . A ja jak będę miała chwile przeczytam. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja