pozdrawiam z urlopu

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

pozdrawiam z urlopu

Postprzez amc N, 07.09.2008 18:07

(Kochana) Pani Krystyno,

zasnęła? dno?.... trzeba na to spojrzeć z optymistycznej strony. To świetnie że Pani z Pani bezsennością udało się zasną. :D :D No nie?
a że w łóżku... tym lepiej. Gorzej jakby na siedząco...(potem plecy bolą)

Ja ostatnio zastałam moją szefową śpiącą na siedzęco z głową opartą na kalwiaturze od naszego sekwenatora DNA... no od komputera z takim tam urządzeniem. I tak się zastanawiałam czy ją budzić.. ale żał mi sie zrobiło że za duzo pracuje i zasnęła. I była 15.30 a nie 24.00.

bardzo gorąco pozdrawiam z Yellowstone.


a.

ps. ładnie Pani w tym rudym!! Szkoda że nie zobacze SV na rudo w II akcie. Bo mam bilety dopiero na 31.10. A przecież SV w oryginale ma rude. No u Willy Russella w książce. Do 31go kolor to pewnie już zejdzie.
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda Pn, 08.09.2008 19:27

Do zobaczenia. We czwartek muszę sie znów przefarbować an blond bo mamy dokrętki do już wcześniej nakręconej sceny. A potem chyba będę łysa, wiec wszystko przede mną. Pozdrawiam. Pozdrawiam także szefową.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja