Odszkodowanie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Odszkodowanie

Postprzez Krystyna Prezes Śr, 08.10.2008 08:51

Wiem Pani Krystyno,że jest Pani bardzo zapracowaną kobietą i być może ten fakt nie dotarł do Pani,ale ponieważ sprawa dotyczy Solidarności,myślę,że szczególnie dla Pani jest istotna.Otóż wczoraj w telewizji Polonia poinformowano ludzi internowanych w stanie wojennym,że mogą za to internowanie otrzymać odszkodowanie w wysokości 25 tys.zł.Ja też byłam internowana i poczułam się tak jakby ktoś uderzył mnie w twarz. Nie wiem czy jestem w większości,czy nie,ale w czasie gdy brakuje pieniędzy
na leczenie ciężko chorych dzieci,na domy dziecka itd itd...ludzie,którzy byli odosobnieni,często na lepszym wikcie niż ci na wolności(sami się o tym wypowiadali - m.in.Pan Wałęsa),teraz dostaną za to pieniądze.Jest mi wstyd,że ktoś ma mi zapłacić za moją osobistą decyzję o podjęciu walki o wolność.Nie wiem kto zgłosi się po te pieniądze,ale chyba tylko ludzie bez honoru.No i jak pomyślę jaka to będzie kwota w skali kraju,to słabo mi się robi.Ja niewiele mogę,ale Pani jako osoba znana może się do tego publicznie odnieść.Przepraszam,że zawracam Pani tym głowę,ale myślę,że tak jak ja myśli wiele osób.
Krystyna Prezes
 
Posty: 69
Dołączył(a): Wt, 24.07.2007 17:53
Lokalizacja: R

Postprzez Krystyna Janda Cz, 09.10.2008 16:14

Pozdrawiam Panią a innym zostawmy wolność.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja