Shirley (do Paci i innych)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Shirley (do Paci i innych)

Postprzez amc Śr, 12.11.2008 18:41

Paciu,

jeśli tak kochasz Shirley Valentine ;) to oryginalnie oryginalna SV jest sztuką którą można sobie kupić:
Obrazek
jest kilka wydań:
ObrazekObrazekObrazek

jeśli chodzi o "scenariuszowość" to przynajmniej w moim wydaniu (to niebieskie z paszportem na okładce) ma na końcu (rozczulający) opis/spis wszystkich rekwizytów i dekoracji (oczywoście różnią się one trochę od "Jandowych")

Książka kosztuje średnio około 20$ (między 5 a 100). Jeśli ktoś potrzebuje mogę przywieźć jak będę w grudniu w USA (proszę o priv). W UK kosztuje między 5 a 30 funtów (wcale nie sprawdzam tego nałogowo ;) )
i też mogę przywieźć...jak będę....
Obrazek

Jest też z resztą film, który można kupić na DVD:
http://www.willyrussell.com/shirley_film.html

ale przyznam się szczerze że mi się średnio podobał.. nawet jeśli Pauline Collins dostała Golden Globe, BAFTA , Tony, Olivier, Drama Desk, Drama League, i nominację do Oscara...jakoś dla mnie bez smaczku jest.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pani Krystyno,

UDANEJ PREMIERY!!!! śliczna Pani Marysia w poniedziałkowo-wtorkowej Wyborczej.

kłaniam się nisko
(w oczekiwaniu na SV w Nowym Roku ;) )
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Shirley (do Paci i innych)

Postprzez Krystyna Janda Cz, 13.11.2008 15:43

Podziękowania i ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja