Opole' 97 - Zielono mi

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Opole' 97 - Zielono mi

Postprzez Julita89 So, 15.11.2008 22:26

Kochana Droga Pani Krystyno,
Właśnie oglądnęłam Opole' 97 ,,Zielono mi" na TVP KULTURA... Koncert był cudowny, ja osobiście uwielbiam twórczość Agnieszki Osieckiej. Pani absolutnie królowała! Piękna i zjawiskowa Pani tak jak i dziś... Pani wykonanie ,,Na zakręcie" na tym festiwalu było wprost genialne! Popłakałam się... znowu, bo już kilkadziesiąt razy oglądałam ten fragment koncertu z Opola z Panią... i nadal nie mogę się napatrzeć i nasłuchać... Dostała Pani zasłużony największy ze wszystkich wykonawców aplauz!
Po koncercie zadzwonili do mnie rodzice i też jednogłośnie stwierdzili, że Pani dosłownie, tu cytat: ,,wymiotła" resztę! Ja się zgadzam w 100%!
Prawdziwie jest Pani boginią polskiej sceny, jak okrzyknięto Panią na tym festiwalu...
Dziękuję...
Pozdrawiam Panią bardzo ciepło, wszystkiego wszystkiego dobrego
Julita
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: Opole' 97 - Zielono mi

Postprzez Krystyna Janda N, 16.11.2008 09:20

Serdecznie pozdrawiam. Dziękuje. Ja tez ten koncert oglądam z emocjami , zakończył bardzo szczęśliwy okres w moim życiu. Pozdrowienia dla rodziców.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja