wszystkiego dobrego

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

wszystkiego dobrego

Postprzez Ita Pn, 17.11.2008 12:47

Droga Pani Krystyno !
Dzis rano chcialam zajrzec do Pani Dziennika i znalazlam nastepujaca informacje:

Nie znaleziono strony
Szukana strona: http://www.krystynajanda.com.pl/dziennik nie istnieje.

Nie uwierzylam !
Sprobowalam wiec jeszcze raz otworzyc Pani strone i wtedy dowiedzialam się, ze :

Undefined index: data /home/teatrpolonia/ftp/www-kj/templates/index.tpl.php 471 stycznia 1970 01:00
Undefined index: data /home/teatrpolonia/ftp/www-kj/templates/index.tpl.php 48mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource /home/teatrpolonia/ftp/www-kj/lib/DB.lib.php 43 – wszystkiego dobrego
Undefined index: text /home/teatrpolonia/ftp/www-kj/templates/index.tpl.php 50...
Krystyna Janda


To jest dowod, ze nawet, jak nie mozna wejsc do Dziennika, to zostaja te dwa slowa “wszystkiego dobrego”, swiadczace o Pani zyczliwosci dla ludzi ...

A swoja droga, ciekawe co Pani robila 1 stycznia 1970 roku ?
Z pewnoscia nie przypuszczala Pani wtedy, ze będzie miala swój teatr, w którym będzie grala również Pani corka ?

Zycze Pani WSZYSTKIEGO DOBREGO na caly tydzien, miesiac, rok...itd.

Krystyna de Mezer-Brelinska
Avatar użytkownika
Ita
 
Posty: 1302
Dołączył(a): Pt, 24.02.2006 01:07
Lokalizacja: Poznan

Re: wszystkiego dobrego

Postprzez Krystyna Janda Śr, 19.11.2008 23:52

Serdecznie Panią pozdrawiam. W styczniu 70 roku ? Byłam od czterech miesięcy studentka Wyższej Szkoły Teatralnej i świat mi się zakręcił na różowo. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja