tak bez specjalnej okazji, z bezsenności

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

tak bez specjalnej okazji, z bezsenności

Postprzez regrette Wt, 25.11.2008 23:49

Witam Pani Krystyno!

wkleiłem tu Pani cytat o gen. Sikorskim, ale tyle w nim o zwłokach, sekcjach, że zmienię to na link do strony:

http://wiadomosci.onet.pl/1869166,,,,,1268557,9216,szczatki_sikorskiego_po_wstepnych_ogledzinach,itemspec.html

W sumie sam nie wiem dlaczego. przecież nie znoszę omijania tematu śmierci, przemijania. Nie lubię, gdy o śmierci Papieża mówi się "odszedł do domu Ojca", a o umieraniu ludzi "oni gasną". Ładne słowa, ale są dla mnie jakimś zaklinaniem rzeczywistości, zasłanianiem oczu dłońmi jak dziecko, by wobec śmierci powiedzieć "nie ma mnie". Cytatu o ekshumacji jakoś nie zdzierżyłem.

Pozdrowienia? Taki Andrus, Poniedzielski czy Mann - oni by Pani pozdrowień oryginalnych napowymyślali! Ostatnio Wojciech Mann tłumaczył słuchaczom nieobecność w studio Grzegorza Wasowskiego i mówi tak: "Niby jestem tu sam, ale jest nas dwóch - ja i mój brzuch!". Śmiałem się pół niedzieli (a nawiasem mówiąc - do twarzy Mu z Pani głosem).

W niedziele się widzimy, Pani Krystyno, na Chociebuskiej we Wrocławiu! W sumie tyle mam zajęć, że nie mam czasu cieszyć się oczekiwaniem. Ale to dobrze, z zaskoczenia mnie Pani zachwyci (nigdy nie słyszałem Pani na żywo). Pomacham Pani z VIII rzędy (pomachamy - bo i adam. i amc, i wiele pewnie innych osób z Forum będzie)!

Piotr.

ps. teraz pewnie każdy piszący będzie się głowił, jakby tu Panią oryginalnie pozdrowić na koniec listu ;) a ja się nie głowię, bo północ za pasem i idę spać!
regrette
Avatar użytkownika
regrette
 
Posty: 619
Dołączył(a): Wt, 04.12.2007 01:17
Lokalizacja: Wrocław

Re: tak bez specjalnej okazji, z bezsenności

Postprzez Krystyna Janda So, 29.11.2008 07:06

Do zobaczenia. Cenna prostota w słowie i sformowaniach. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja