Brak taktu

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Brak taktu

Postprzez izabelawagner Śr, 26.11.2008 23:30

Okrutny brak taktu i kultury. Niesamowita bezczelność. Cisną mi się na usta inne określenia, ale na forum nie wypada. Podziwiam panią, że reaguje pani tak spokojnie.Jeżeli nawet komputery decydują za nas, to powinno się mieć nad nimi kontrolę. Są normy, których przekraczać nie wolno. W imię człowieczeństwa. Jak można zapomnieć, że nie ma człowieka, którego wszyscy kochali, podziwiali, szanowali, którego wszystkim brakuje? Na pani miejscu odpisałabym, że Edward czeka w kawiarni na Nowym Świecie o 17.00 i osobiście odbierze zaproszenie. Niech czują się podle i żle. Pani i tak jest gorzej. Od dłuższego czasu nosiłam się z zamiarem napisania do pani. Chciałam ponarzekać, ze pisze pani ostatnio mało i tylko o pracy, że brakuje dawnej lekkości. Że życzę, żeby wróciła pani dawna radośc i chęc życia, i żeby dzieliła się pani nią z nami, bo wszyscy na to czekamy, a jest nas bardzo wielu. Tylko, że w kontekście tego, co napisała pani w Dzienniku brzmi to idiotycznie. Pozdrawiam bardzo serdecznie.
izabelawagner
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt, 18.11.2008 18:48

Re: Brak taktu

Postprzez Krystyna Janda So, 29.11.2008 07:31

Lekkość nie wróci nigdy. Proszę nie czekać. Ukłony. A to zaproszenie to ani złośliwosc ani nietakt kogos konkretnego tylko zaniedbanie . Niezweryfikowanie listy na której jest 20 tysięcy osób. Pan redaktor Rakowiecki przepraszał mnie wczoraj stukrotne.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja