książka to super pomysł!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

książka to super pomysł!

Postprzez mysz Pt, 28.11.2008 10:28

Pani Krystyno!
Pomysł na książkę o dzieciach jest naprawdę świetny, z pewnością jako mama i babcia może się Pani podzielić z nami - młodymi mamami ogromnym doświadczeniem w tej materii:) Dzieci same w sobie są zabawne, więc książka, mimo że Panią to zdziwiło, na pewno też wywoła uśmiech na niejednej twarzy. (tak dzieci bywają też potworami, o czym przekonuję się niekiedy podczas szykowania syna do przedszkola, albo próby nakarmienia go -"nie chceee spodniii!", "nie bede tego jeeeesc!", ale o tym bardzo szybko się zapomina;)
Szkoda bardzo, że można kupić ją tylko w Pani Teatrze i przez stronę internetową, myślę, że gdyby była dostępna w sklepach typu empik dotarłaby do szerszego grona. W każdym razie ja zapewne zakupię ją przez stronę internetową, bo z Wrocławia do Warszawy trochę jednak daleko:)
To mój pierwszy post na Pani forum, ale śledzę od bardzo dawna wszystkie Pani dziennikowe zapiski i z przyjemnością do nich wracam:)

Pozdrawiamy z (o dziwo słonecznego dzisiaj) Wrocławia - Agata i mały Adaś.
Dużo słońca!
mysz
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt, 28.11.2008 10:12
Lokalizacja: Wrocław

Re: książka to super pomysł!

Postprzez Krystyna Janda So, 29.11.2008 07:46

Pozdrawiam i ja Was oboje. Wszystkiego dobrego. Zabawnego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja