"Moje rozmowy z dziećmi"

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"Moje rozmowy z dziećmi"

Postprzez maurycja N, 30.11.2008 17:09

Droga Pani Krystyno,

Wczoraj dowiedziałam się o Pani nowej książce - "Moje rozmowy z dziećmi" i bardzo mi się spodobało jak Pani o niej opowiadała w dzień dobry TVN. Jestem jedną z założycielek serwisu www.broszka.pl, a także świeżo upieczoną mamą i bardzo bym chciała napisać o Pani książce u nas na Broszce. Zdaję sobie sprawę, że jest Pani ogromnie zajęta, ale może zechciałaby Pani także odpowiedzieć na kilka pytać dla naszych czytelniczek, a my chętnie zakupimy książki dla nich. Możemy również umieścić u nas link do Teatru Polonia.

Nasz serwis opiera się na artykułach pisanych przez użytkowników i przez nas, 3 założycielki - Met, Maurycję i Plazmę. Wśród naszych wielu działów mamy dział Kulturalna Bro, gdzie umieszczamy recenzje filmowe, teatralne i książkowe. Serwis jest bardzo prężny, a użykownicy bardzo aktywni i wartościowi. Myślę, że artykuł o Pani książce może być ciekawą jej promocją. Obecnie mamy ponad 200 tys. odwiedzin miesięcznie i sami wydaliśmy w tym miesiącu pierwszą książkę pt. "Broszura. Babski bigos z męską wkładką", zawierający najlepsze teksty naszych internautów.

Bardzo proszę o kontakt, jeśli byłaby Pani zainteresowana takim pomysłem

pozdrawiam serdecznie,
Kasia Krzywicka/ Maurycja
maurycja@broszka.pl
maurycja
 
Posty: 2
Dołączył(a): N, 30.11.2008 17:00

Re: "Moje rozmowy z dziećmi"

Postprzez Krystyna Janda Pn, 01.12.2008 22:15

No może , ale nie teraz bo teraz to zapominam co chwila z natłoku o co chodzi w ogóle... Ukłony dla Pań i Czytelników Pań
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja