TORNADO PLEASE HELP ME!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

TORNADO PLEASE HELP ME!

Postprzez JOTPE Wt, 02.12.2008 13:14

Pani Krysiu Kochana!

I need your help. W tym roku kończę anglistykę i piszę pracę....to znaczy niedługo zacznę ją pisać. Mięliśmy sobie wybrać jakiś dramat współczesny do analizy. Ja zakochałam się w Shirley Valentine...problem w tym, że nigdzie nie mogę zdobyć oryginalnego tekstu NIGDZIE! potrzebuję go w wersji ANGIELSKIEJ przede wszystkim, a i w polskiej też by się bardzo przydał. Pani Krysiu, Pani Shirley proszę mi pomóc....Jeśli ma pani to spakowane w jakiś pilku to ja oczywiście podam adres e-mail i już....a jeśli to jest gdzieś na jakiś kartkach to czy mogłabym prosić o ksero. Ja wiem, że to niemal bezczelna prośba....bo pani ma tyle na głowie różnych rzeczy....ale do kogo jak nie do pani mogę się o to zwrócić...Proszę mi odpisać.

Pozdrawiam najserdeczniej i życzę dużo czasu na życie. Jola Pestka

ps. Tak na zupełnym marginesie cudownych ma pani przyciaciół....taka np. Magda U. to jest cud kobieta! Kocham Was obie! I mam Wasze zdjęcia z autografami pięknie zakomponowane w Ścianę właśnie!

A logowałam się tutaj z 100000000000 razy i mi się nie udawało i nie udawało...może teraz...
JOTPE
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt, 02.12.2008 13:06

Re: TORNADO PLEASE HELP ME!

Postprzez Krystyna Janda Wt, 02.12.2008 23:10

Nie mam niestety tekstu ani polskiego ani angielskiego. Był drukowany w Dialogu, lata temu. Proszę sprawdzić na stronie www.e-teatr w którym. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja