Jeszcze nie pani...i jeszcze nie aktorka...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Jeszcze nie pani...i jeszcze nie aktorka...

Postprzez marcioszka_konie Wt, 02.12.2008 23:33

Kochana Pani Krystyno...
Bardzo dziękuję, że mimo zmęczenia i goniącego czasu znalazłam Pani chwilkę, żeby podpisać książkę, kogoś, kto czekał na to 2 godziny w kolejce, kocha Panią i Pani twórczość, chce zostać aktorką i jęczy, że nie wie po co tak często przychodzi do Polonii, a do tego pisze beznadziejne, nikomu niepotrzebne posty(znów to robię), na które Pani odpowiada(za co dziękuję). Dziękuję też za to, że życzyła mi Pani powodzenia... Było cudownie :D -jak zawsze, uwielbiam Panią:* Mam tylko jedno malutkie zastrzeżenie, napisała mi Pani następującą dedykację: <Pani Marto serdecznie pozdrawiam Krystyna Janda>, a ja mam dopiero 16 lat, myślę o aktorstwie i chyba nie wyglądam tak staro :roll: ? Serdeczności:*:*:*:*:*do zobaczenia, jak zawsze-w Polonii-Pani na scenie, ja (mam nadzieję, że tylko narazie, może kiedyś będzie odwrotnie-bardzo bym chciała)na widowni :wink: I jeszcze jedno... jeśli nie ma Pani wcale czasu i ochoty nie musi Pani odpisywać-to nie ma być obowiązek tylko przyjemność, a jedno zdanie odpowiedzi nic nie zmieni... Z wyrazami szacunku i gorącymi pozdrowieniami osoba, która do niczego nie zmusza i lubi wyczerpujace, szczere odpowiedzi z serca:)
Dobranoc:*:*:*
marcioszka_konie
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz, 24.04.2008 20:11

Re: Jeszcze nie pani...i jeszcze nie aktorka...

Postprzez Krystyna Janda Śr, 03.12.2008 12:29

Pani, z szacunku w ogóle do człowieka. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron