oczrowana

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

oczrowana

Postprzez Avides Pt, 05.12.2008 11:29

Szanowna Pani Krystyno!
Naprawdawdę jestem oczarowana. Naprawdę.
Obejrzałam jakąś powtórkę "Kuby Wojewódzkiego" z Pani udziałem. I zaczęłam się zastanawiać jak tacy ludzie jak Pani zdołali się uchować w dzisiejszych czasach. Przecież to naprawdę trudne!
Obejrzałam i jak zwykle w takich sytuacjach, chwila przemyśleń i powró do szarej rzeczywistości.

Parę dni później, na portalu Goldenline sppjrzałam na jakąś dyskusję-kobieta zapytała wszystkich użytkowników jak powinna wyglądać strona internetowa aktorki (chciałaby ją właśnie stworzyć) i ktoś w odpowiedzi podał link do Pani strony.
Oczywiście weszła... no i wielkie bum! nie mogę się od Pani oderwać. Ciągnie mnie do każdej Pani wypowiedzi. Tak proste i trafne spojrzenie na świat i ludzi, tak żywe i obecne dziś... Chciałabym Pani podziękować za te chwile słabości, które wywołuje Pani u mnie. Na prawdę dziękuję. Dziś biegnę kupić Pani książki, na początek małpę i rozmowy.
Chcę na nowo uwierzyć, że świat może być inny...


Zdaję sobie sprawę ile osób mogło Pani pisać już podobne słowa... i z pewnością nie jestem ostatnia. Ale mimo to chę podziękować Pani za to, że jest Pani wyjątkowa.
Pozdrawiam
I życzę dobrego dnia!
Avatar użytkownika
Avides
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 05.12.2008 11:17

Re: oczrowana

Postprzez Krystyna Janda N, 07.12.2008 21:59

Bardzo dziękuję za list . Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja