Autografy

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Autografy

Postprzez merowyso Pt, 12.12.2008 14:00

Droga Pani Krystyno.Mam takie pytanie bo ostatnio duzo sie nad tym zastanawialam(przy okazji wydania Pani nowej ksiarzki)i ciekawi mnie, i moze innych uczestnikow tego forum co mysli Pani o....
No moze najpierw powiem ze chodzi o autografy,wpisy dedykacje.Bedac mloda dziewczynka "zbieralam" autografy(mialam nawet jeden od Pani).jakasz to byla radosc.Ale lata leca,dorastamy,czasu mniej,rodzina,praca i nagle pomyslalam-po co mi tam bazgroly czyjes co one tak naprawde znacza w biegu i natloku spraw.Pomyslalam sobie-ale byla ze mnie kretynka,zawracac ludziom glowe....Ale lata znow plynely az doplynely do dzisiaj i mysle sobie znow-ale fajnie tym co mogli spotkac sie z Pania otrzymac dedykacje osobiscie...No i te autografy chyba znow nabraly sensu dla mnie.Chyba juz znow wiem czemu daja tyle radosci..
A pytanie teraz-czy zdarzylo sie w Pani zyciu(jako osobie niezwyklej i wybitnej)samej otrzymac autograf,wpis lub dedykacje?Co kryje sie pod tym pojeciem wedlug Pani?
Dziekuje serdecznie...Duze uklony
Ps:przepraszam jesli pytanie tendencyjne i za byki ortograficzne i stylistyczne.slabo pisze ostatnio
merowyso
 
Posty: 6
Dołączył(a): N, 23.11.2008 20:02
Lokalizacja: Alicante

Re: Autografy

Postprzez Krystyna Janda So, 13.12.2008 09:13

Tak mam kilka cennych dla mnie autografów , pana Wałęsy na plakacie Solidarności, Billy Wildera na zaproszeniu na wspólną kolacje na festiwalu w Berlinie, podpis pan prof. Kołakowskiego na jednej z Jego książek... mam autograf Solskiego ofiarowany mi przez znajomych, podpis Modrzejewskiej, także prezent, no i jeszcze kilka...
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja