Ośmielam się....zapytać

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Ośmielam się....zapytać

Postprzez nagietek Pt, 12.12.2008 14:09

Pani Krystyno :)
Mam pytanie i od razu przepraszam za nie.
Nie jestem osobą (matką), która stara się cokolwiek "załatwić" swoim synom, uważam, że każdy sam powinien poprzez pracę i odrobinę szczęścia dochodzic do wymarzonego celu. Ale gdy rozmawiałam "na skaypie" :wink: ze swoim synem, który uczy się w Saumur we Francji, ośmieliłam się zwrócić sie do Pani z pytaniem.
Czy przekazano Pani maila od Tomasza, który wysłał na adres info@teatrpolonia.pl. ?.
Chodzi w nim o kontakt, nie mając innej możliwości przesłał go na adres Teatru Polonia.
Jak wielu młodych ludzi marzył o tym żeby być aktorem- z małej miejscowości po ukończeniu gimnazjum rozpoczął naukę w w liceum w Poznaniu, gdzie brał udział w różnych kółakch teratralnych polsko i francusko języcznych. Jego wiersze doczekały się publikacji, czynnie uczestniczył w życiu jednej z poznańskich księgarń czytając tam na wieczorkach literackich poezję lokalnych poetów. Ale kilka rozmów ze Znajomym uświadomiło Mu, że może mu zabraknąć szczęścia w Zawodzie Aktora. Wybrał inną drogę, szlifowanie języka francuskiego i formacja menadżerska. Ma nadzieję,i wierzy w to, że po powrocie do Polski jego przyszła praca troszkę inaczej, ale będzie miała związek z Teatrem.
Przepraszam za mój dość długi post, zawarte w nim pytanie i za to, że ciągle wiecej czytam niż piszę :oops: .
Łaczę wyrazu szacunku oraz moc najcieplejszych pozdrowień z Wielkopolski (Kraju Kwitnacego Ziemniaka :D )
nagietek
 
Posty: 6
Dołączył(a): Pn, 07.01.2008 13:33
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ośmielam się....zapytać

Postprzez Krystyna Janda So, 13.12.2008 09:17

Być może mi przekazano, nasze biuro drukuje e-maile tego typu - z poezją, adresowanymi do mnie i odkłada na wielką stertę sztuk, tekstów, wierszy, propozycji adaptacji , pomysłów an sztuki, na filmy...itd, itp...Ja nie czytam, albo czytam jak znajdę chwile , ale jest tego tak dużo ze przy moich obowiązkach , nie sposób sobie z tą korespondencja poradzić, czekam an czas ferii...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja