Trzy w jednym

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Trzy w jednym

Postprzez ider26 N, 14.12.2008 01:37

...dniu spotkały mnie radości.Trzykrotnie doznałam moc wzruszeń.Wymienię je w kolejności chronologicznej:
-Dotarła do mnie książka Pani.Wewnątrz-cudowna niespodzianka!Radość moja była ogromna!
-Dane mi było wziąć udział w spotkaniu z Dalajlamą i wysłuchać Jego wykładu o pokoju,tolerancji,wybaczaniu.Prostotą bycia,mądrością,otwartością na drugiego człowieka,dystansem do siebie i poczuciem humoru-rzucił mnie na kolana!Już wiem,że było to dla mnie jedno ze znaczących w moim życiu wydarzeń...
-Otrzymałam od siostry piękny portret naszej Mamy (Mama odeszła 28 lat temu.Przestałam pytać,dlaczego tak szyko...Dziękuję i jestem wdzięczna,że była moją Mamą!).Nawet nie będę próbowała opisać swojego wzruszenia,gdy ujrzałam ów portret...

9 grudnia.Wielu wzruszeń dane mi było doznać w tym dniu.Na planie fizycznym podziękować za nie mogę jedynie Pani...-Czynię to niniejszym,życząc,by w każdym tu i teraz,było Pani po prostu dobrze,spokojnie i bezpiecznie.
Przytulam Panią.
-Irena

P.S.
We Wrocławiu ośmieliłam się ofiarować Pani pewien dar serca.W zarozumiałości swojej pomyślałam,że jeśli znalazłaby Pani w nim choć cień nadziei,bardzo byłabym szczęśliwa...
Avatar użytkownika
ider26
 
Posty: 35
Dołączył(a): So, 13.12.2008 17:34
Lokalizacja: Wrocław

Re: Trzy w jednym

Postprzez Krystyna Janda N, 14.12.2008 10:29

Bardzo pani dziękuję. We Wrocławiu ? Tak zjadłam. Bardzo dobre. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja