podziękowania od Mikołaja :) i inne...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

podziękowania od Mikołaja :) i inne...

Postprzez agak N, 14.12.2008 23:53

Droga Pani Krystyno,
Przepraszam,że dopiero dziś,ale gdybym napisała wczoraj-niespodzianka pewnie by się nie udała,
bo amc często przegląda Forum...
BARDZO UPRZEJMIE DZIĘKUJĘ :D za dedykację ...
Tak wygląda osoba obdarowana,chwilę po ...
Obrazek

Kolejna fotka - z dzisiejszego spotkania,o którym napisałam wczoraj-z serdecznymi pozdrowieniami :lol: ...
Obrazek

i jeszcze mała sugestia :oops: ... jedna z osób,które zobaczyły półkę Ani (foto poniżej) zapytała,cytuję "...CZY TO 8 TOMOWE WYDANIE?..."-hmm...to my poprosimy o te OSIEM TOMÓW :D ...

Obrazek

A ten (cudem) wolny dzień 6 stycznia,to ja już wcześniej sprawdziłam w Pani Repertuarze...i,gdyby nie miała Pani wolnego,to nawet nie napisałabym o Damie Pikowej z Małgorzatą Walewską...ja swoje zajęcia "mogę" przełożyć na inny dzień (też cudem się udało :lol: :!: ) a Pani przedstawienia raczej nie,więc pewnie byłoby Pani przykro...
A troszkę wcześniej,czyli 19 grudnia (też ma Pani cudem wolne :D :!: ) w Salach Redutowych TWiON odbędzie się koncert z udziałem Pani Małgorzaty...cóż,nic więcej nie muszę chyba pisać...bilety już czekają w mojej szufladzie :oops: ...


Bardzo serdecznie Panią pozdrawiam,życzę szybkiego powrotu do zdrowia i jeszcze raz ...
DZIĘKUJĘ ZA POMOC- Agnieszka-"Mikołaj" :D

Ps.Dodam tylko,że fotki są zamieszczone za zgodą wszystkich "zainteresowanych" więc uniknę linczu :lol:
Avatar użytkownika
agak
 
Posty: 349
Dołączył(a): N, 18.05.2008 15:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: podziękowania od Mikołaja :) i inne...

Postprzez Krystyna Janda Pn, 15.12.2008 22:04

MIłe. A co Wy takiego czerwonego tam pijecie?
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja