teatralnie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

teatralnie

Postprzez iwonadobkowska Wt, 23.12.2008 12:03

Zawsze od kiedy sięgam pamięcią lubiłam chodzić do teatru.Wzięło sie to stąd, że od najmłodszych lat spędzałam w teatrze po tej drugiej stronie bardzo wiele czasu. Mój ojciec był elektroakustykiem teatralnym (w latach 60-tych jedynym inżynierem w tej branży)i nowe teatry, które powstawały ustawiały się do niego w kolejce. Znałam teatry na wybrzeżu,na południu, teatry w Krakowie.To była magia, która przyciągała. Wiedziałam jak powstają te techniczne sztuczki a mimo to ciągle mnie zaskakiwały.Na moich oczach powstawał teatr "Wybrzeże" w Gdańsku.Lata mijały a bakcyl teatralny był razem ze mną. Oceniałam nie tylko przedstawienia ale i stronę techniczną przedstawienia. Dlatego jestem pełna podziwu dla Pani staranności o wszystkie detale.Wiem ile to kosztuje wysiłku, nerwów aby efekt końcowy był taki że każdy kto przyjdzie do Pani teatru będzie czuł, że to teatr dla niego. Tego mi było brak w Warszawie - teraz mam.Marzenia się spełniają. Mój ojciec byłby zachwycony. Dziękuję
iwonadobkowska
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt, 23.12.2008 09:17

Re: teatralnie

Postprzez Krystyna Janda Śr, 24.12.2008 02:17

Bardzo dziękuję. Składam najlepsze życzenia i Świąteczne i Noworoczne. Wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja