Dodatek do Pani ;)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dodatek do Pani ;)

Postprzez eliska Śr, 28.01.2009 22:57

..Witam Panią :)..ja tez z podziękowaniem za tę książkę w Pani ,od Pani ,dla pań :) ..ja przyznam się,ze polubiłam tę książkę od pierwszego słowa ,które wybrałam na oślep i dalej tak czytam ,raz ten rozdział,raz tamten ...w aucie ją wożę,bo najłatwiej się czyta jak się czeka na dziecko,które jeszcze coś tam w szkole,albo ,czeka na coś innego
Ta książka daje mi wiele chwil dobrych i wzruszeń i rozśmieszeń i zdziwień i dzisiaj posłałam ją mamie wraz z ''Panią'' i dzisiaj poleciłam sąsiadce,i jeszcze tak będę zarażać,bo warto :) -ale parę dni temu przeczytałam rozdział o tym co Pani lubi i ze wymienia Pani jak źle ---ojej fajna metoda- pomyślałam i dziś na dobranoc przeczytałam mojemu 10 letniemu synowi Jędrkowi -i jemu się podobało a ja dlatego tak chciałam mu przeczytać,bo raz ,ze metoda ,a dwa ,ze taka różnorodność rzeczy do lubienia jest warta zauważenia :)

bardzo serdecznie Panią ściskam i dziękuję

i jeszcze lubię Pani felietony w Pani...ja je sobie tak określam,ze mają drugie dno ;) ,czyli jakąś zagwozdkę do przemyślenia

Ela Krzemińska-Owczarz/Zakopane
eliska
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 28.01.2009 22:40

Re: Dodatek do Pani ;)

Postprzez Krystyna Janda Cz, 29.01.2009 17:53

Bardzo serdecznie dziękuję i pozdrawiam i Panią i Jędrka. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja