po "Romulusie..." z Dąbrowy...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

po "Romulusie..." z Dąbrowy...

Postprzez aga Z N, 01.02.2009 23:14

Pani Krystyno...

Postaram się jakoś zwięzle ująć moje mysli, choć jak zwykle po powrocie z "Polonii" przychodzi mi to z trudem...

Po pierwsze - cieszę się, że ma Pani znajomych w Dąbrowie (to taki mój mały lokalny patriotyzm...) Ja z kolei właśnie wróciłam z Warszawy, mijając po drodze Milanówek - zawsze wtedy myślę o Pani :D

Po drugie - w sobotę byłam na "Romulusie" - proszę się nie przejmowac rezenzjami, ważne sa reakcje publicznosci w teatrze, i te tłumy... Dla mnie i moich przyjaciółek rewelacyjny, p. Gajos w szczególności (w koncu to człowiek z Dąbrowy :lol: )

Po trzecie - Pani też była zdaje się w sobotę w teatrze (kiedyś napisała pani, że ma na samochodzie napis "WOLNY TYBET" - stąd wiem......

Po czwarte - mam już bilety na "Watpliwosc" na 28 marca, do pierwszego rzędu...(Niestety z racji tłumów i dość późno podjętej decyzji o wyjeździe na Romulusie musiałam sie zadowilic trzynastym... A dla mojej szefowej czekają w kasie zapłacone bilety na jutrzejszy Darkroom...


Po piąte - zdjęcia i "krewetkowy" wpis wpis w Dzienniku rewelacyjne - naprawdę szczęsliwy ten nasz kraj, że ma taką Sophię Loren...

Po szóste - już za niecałe dwa tygodnie "Ucho" w Zawierciu :D


Pozdrawiam Panią serdecznie i z usmiechem, zyczę miłego powrotu do obowiązków (do których już Pani wróciła...)
Wspaniale, że Pani jest, że jest "Polonia", i że jest to miejsce w sieci, gdzie można "pozateatralnie" się z Pania spotykac...

Agnieszka z Dąbrowy
Co by się nie działo teatr musi trwać
teatr musi grać
teatr musi trwać
Co by się nie działo teatr musi być
teatr musi żyć
trafiać w czysty ton
Musi iść na całość i odwagę mieć
zakląć i uczynić skłon!!!!!
Avatar użytkownika
aga Z
 
Posty: 334
Dołączył(a): Pn, 19.02.2007 21:50
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: po "Romulusie..." z Dąbrowy...

Postprzez Krystyna Janda Cz, 05.02.2009 05:54

Ukłony. Bardzo miły ten Pani list. Do zobaczenia. Samochód stał pod teatrem przez cały mój pobyt na nartach. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron