Myślami przy Pani cały czas...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Myślami przy Pani cały czas...

Postprzez Julita89 Cz, 05.02.2009 09:27

Dziękuję Pani za list co mnie doszedł we śnie... Wiem, że to okreslenie pana Ernesta Brylla, ale nie mogłam się oprzeć żeby go tu nie użyć, bo ono szalenie mi sie podoba i pasuje idealnie!
O matko wiedziałam! Znaczy nie o egzaminie w AT, ale o tej 2:00 w nocy, bo cały czas zastanawiałam się co się u Pani dzieje przez te dni i tak sobie myślałam , że Pani w wirze pracy do bardzo późna... Życzę Pani wytrwałości i wszystkiego, wszystkiego dobrego. A w sobotę połamania nóg! Mimo wszystko ja nadal uważam , że jest Pani niezastąpiona i pewnie ani w połowie nie jest tak jak mi Pani napisała dziś rano... Podziwiam Panią za ten Perfekcjonizm! (celowo przez duże P!)
Pozdrawiam Panią serdecznie i skreślam dni do ,,Dancingu"
Julita

PS. Wie Pani, że najpiękniejszą rzeczą jaka tylko może istnieć o poranku jest zobaczyć list od Pani? Taka radość i szczęście wprost kwitnące! :D :D W ciągu dnia od razu wszystko idzie ,,z górki"! Dziękuję.
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: Myślami przy Pani cały czas...

Postprzez Krystyna Janda Cz, 05.02.2009 20:40

Oby górki nie były każdego dnia za wysokie. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja