filozofia

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

filozofia

Postprzez mart N, 08.02.2009 20:54

Pani Krystyno!!filozofia zaliczona na 3.5, ależ sie ciesze. Kolejny mój mały sukces.Kiedyś ktoś powiedział, że stara sie widzieć szklankę do połowy pełną, a nie pustą. I ja teraz tez widze do połowy pelną.Jeszcze tylko ta polityka..No i skończyć pracę licencj. do końca lutego i obronić ją w marcu. Trzymam kciuki za Panią, za "Tatarak"...a przede wszystkim za te "ludzkie" oczy, którymi Pani patrzy na świat.Myśłalałam, że zrazi sie Pani czytajac o mojej chorobie. Nie leczę jej farmakologicznie, choć pewnie bedę musiała, bo czuje braki w funkcjonowaniu. Ale najgorsze mam za sobą- poprzedni rok był okropny i teraz odczuwam tylko jego konsekwencje.Widzę, że mogłam, ale nie dawałam rady.Zagubiłam się, ale już jestem z powrotem -tylko jakaś inna.Poznaję smak życia, własnego decydowania o sobie.Tak w wieku 36 lat, w drugim związku.Ludzie tego nie rozumieją, nie mozna głośno o tym powiedzieć w pracy. Odsunęły sie przyjaciółki...Widać nie były nimi. Wszystko czego potzrebujemy tak naprawdę tkwi w nas i w dawaniu siebie innym. Pozytywnym oczywiście.
Kiedyś chciałabym Panią poznać osobiście. Zapraszam do Poznania na Cydatelę na spacer...
mart
 
Posty: 7
Dołączył(a): Pt, 30.01.2009 19:44

Re: filozofia

Postprzez Krystyna Janda Śr, 11.02.2009 20:38

Zapraszam na Cytadele to trochę złowieszczo brzmi. Wszystkiego dobrego, najlepszego...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron