Powitanie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Powitanie

Postprzez Anna Mar Śr, 18.02.2009 12:00

Szanowna Pani Krystyno!
Jestem z Panią myślami od jakiegoś czasu i choć Pani o tym nie wie staram się przekazywać same pozytywne emocje :P Bardzo dziękuję za "Moja droga B" , bo od tej publikacji spojrzałam na Panią nie tylko jak na aktorkę , ale również na wartościowego człowieka. Najpierw przeczytałam felieton w "Pani" i stwierdziłam, ,że warto się z Panią "zaprzyjaźnić" czytając "Moja droga B". Teraz czekam z utęsknieniem na zamówione obie "Małpy".
Bardzo podoba mi się to , że jest Pani taką normalną lecz NIEZWYKŁĄ OSOBĄ , która stara się rozgraniczyć pracę zawodową od domu , dla swych dzieci znajduje zawsze czas, o swych zwątpieniach mówi Pani , ale też niesie innym pomoc , a nam tutaj na FORUM daje dużo szczęścia :P
PS-1 Zarejestrowałam się dopiero dzisiaj , a skłoniła mnie to tego pewna dziwna wypowiedź na tym forum :evil:
PS-2 Odkąd zaglądam na Pani forum dzień zaczynam od napełnienie pustego brzuszka PAJACYKOWI , kocham dzieci i to oprócz empatii mnie z Panią łączy. :P
PS-3 "Moja droga B." zrobiła na mnie wrażenie tak mocne , że zaczęłam czytać od początku , przy każdym liście zatrzymując się chwile.
PS-4 Nie ukrywam , że nie dają mi spokoju Pani przyjaciele z Ameryki , ci o których Pani pisała , że nie dojechali do Włoch :cry:
Bardzo serdecznie Panią Pozdrawiam-Ania
Avatar użytkownika
Anna Mar
 
Posty: 235
Dołączył(a): Śr, 18.02.2009 10:42

Re: Powitanie

Postprzez Krystyna Janda Cz, 19.02.2009 14:01

Witam serdecznie. Wszystkiego dobrego życzę. Z przyjaciółmi to długa historia i chyba jednak nie dla wszystkich. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja