Szczecin - 23.02.2009

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Szczecin - 23.02.2009

Postprzez Julita89 Pt, 20.02.2009 03:05

poniedziałek, 23.02.2009 - 19:00
Piosenki z teatru

Miejsce: Teatr Polski
Data i godzina: poniedziałek, 23.02.2009 - 19:00
Kategoria: Koncert rozrywkowy


Krystyna Janda - „Piosenki z teatru”

Aktorka zaprezentuje piosenki z przedstawień "Biała bluzka", "Kobieta zawiedziona" i "Marlena", z filmu "Kobieta i mężczyzna" oraz słynne przeboje francuskie z lat 60. Będą jej towarzyszyć Wojciech Borkowski (fortepian, aranżacje), Marek Wroński (skrzypce), Andrzej Łukasik (kontrabas) i Paweł Twardoch (perkusja).

„Piosenki z teatru” to koncert, na który składają się piosenki z trzech przedstawień teatralnych: "Białej bluzki" Agnieszki Osieckiej, "Kobiety zawiedzionej" Simone de Beauvoir oraz "Marleny", opowieści o Marlenie Dietrich.

W trakcie koncertu usłyszymy przeboje takie jak: "Johnny", "Moje blond maleństwo" i "Czego mogę sobie życzyć?" Wszystkie piosenki w arcymistrzowskich tłumaczeniach Jeremiego Przybory i Wojciecha Młynarskiego. Całość spektaklu przepleciona jest rozmową aktorki z publicznością, jej osobistą refleksją na temat teatru i śpiewania, opowieścią jak dochodziło do spotkania z każdą z kolejnych piosenek. Na scenie towarzyszy jej czteroosobowy zespół muzyków, a wśród nich Wojciech Borkowski, autor wszystkich aranżacji. Zapisem takiego koncertu jest płyta wydana przez PR III Polskiego Radia pt. "Krystyna Janda w trójce - Piosenki z teatru".

echo.szczecin.pl


Wszystkiego miłego dla Pani!
Julita
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: Szczecin - 23.02.2009

Postprzez Krystyna Janda Pt, 20.02.2009 18:00

Jeszcze milszego dla Pani.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja