24 lutego w Poznaniu

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

24 lutego w Poznaniu

Postprzez nat Śr, 25.02.2009 16:37

Może Pani przekazać ekipie 'Seweryn-Seweryn i spółka', że "Dowód" świetny. W Marysi widać Pani ekspresję. Gra całą sobą. Po sile braw wnioskuję, że spektakl podobał się nie tylko mnie, a że nie było standing ovation...no cóż, chyba taka przypadłość poznańskiej publiczności. A ja nigdy nie mam śmiałości być tą pierwszą wstającą :) Pewnie błąd.
Szkoda tylko, że czasem kiepsko było słychać. A publiczność przeszkadzała też sobie nawzajem w odbiorze - powinna przechodzić przez bramki wykrywające kaszel ;) Dopiero w połowie spektaklu nauczyli się kaszleć, chrząkać i psikać w momentach ciszy na scenie.
Ale nic to. No i książkę udało się kupić. Kusząca była ta jedna z Pani wpisem...ale może kiedyś się uda. Np.8.03.
Pozdrawiam z mglistego Poznania.
N.
P.S.
Żarcik obrazujący stan mentalny jednego z moich Profesorów, jak sam stwierdził:
Idą dwa kociaki przez pustynię. Wyschnięte noski, języki jak wiórki, szorują nimi po piachu, wloką się tak z łapki na łapkę, aż jeden mówi:
- Nie no, stary, ja nie ogarniam tej kuwety!
:)
w szeregu biegniesz kilka lat,
a potem - jazda w boski sad!
Avatar użytkownika
nat
 
Posty: 3038
Dołączył(a): Cz, 22.01.2009 14:19
Lokalizacja: W-wa/Poznań

Re: 24 lutego w Poznaniu

Postprzez Krystyna Janda Pt, 27.02.2009 18:49

Bardzo dziękuję , wszystko przekażę, o słabej słyszalności też. Bardzo mi przykro.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja