nagłośnienie i Rewers

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

nagłośnienie i Rewers

Postprzez nat Pt, 27.02.2009 19:05

Z tym nagłośnieniem na Dowodzie podejrzewam, że nie byłoby źle, gdyby nie "hałasy wewnątrzpublicznościowe". Jak było cicho na widowni, słyszalność od razu się polepszała. Także chyba nie ma się co zbytnio martwić i przepraszać. Przeprosić powinni kaszlący i szeleszczący ;)
Zdradzi Pani jak tam praca na planie Rewersu? Czytałam dzisiaj, że będą też zdjęcia na moście śląsko-dąbrowskim, tuż przed zamknięciem tej trasy ze względu na remont.
"Decydujący etap remontu Trasy W-Z między ul. Młynarską a Jagiellońską ruszy 15 marca. Wtedy tramwajarze zamkną most Śląsko-Dąbrowski, na który wejdzie wówczas... Krystyna Janda i Agata Buzek. Od godz. 6 do 10 przeprawą zawładnie ekipa kręcąca film „Rewers”. A po godz. 10 ruszy remont, który będzie śnił się kierowcom i pasażerom jak w najgorszych koszmarach."
Oby nie kojarzona filmu z tym zamętem i korkami ;)
Kłaniam się,
N.
w szeregu biegniesz kilka lat,
a potem - jazda w boski sad!
Avatar użytkownika
nat
 
Posty: 3038
Dołączył(a): Cz, 22.01.2009 14:19
Lokalizacja: W-wa/Poznań

Re: nagłośnienie i Rewers

Postprzez Krystyna Janda So, 28.02.2009 17:59

Kłaniam się. Zdjęcia postępują. Ja jednocześnie gram w teatrze wiec nie bardzo mam czas na opowiadanie co się dzieje . Co do mostu, to może...trzeba utopić coś w Wiśle w tym filmie no to i będziemy topić...Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja